Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Biz de mama sandalyesini polly2 start aldık. Polly2 farklı değil değil mi?
Yalnız kayıyor resmenya. Sizinki de kayıyor mu? Ek gıdaya geçmemize çok az kaldı ama kayma olayı canımı çok sıkıyor
Yazlıkta chicco pocket lunch var. Onda daha rahat sanki. Aslında kumaşı da aynı. Sorun ne anlamadım

Ben bu mesajı atlamışım. 350 1 numara. 600 den fazla da 2 numara kullandık.
3 numara da 1 paketimiz kaldı. 480 taneydi.
2 numara kaç paket almam lazım peki?

Bez olayı belli olmuyor. Bizim direkt prima premium care deki kilo aralığı uyuyor. Benim doğduğunda 3 kilo 50 cmdi. Daha çok uzun süre 1 numara kullanabilirdim. Bence direkt 2 den başlamaya gerek yok. Ama 4 kg üstü doğarsa 2 kullanılabilir diğer türlü büyük gelir

Farkli mi? Bilmiyordum. Bizim de polly2 start. Kucukken kayiyordu evet ama buyudukce sorun olmadi. Mama sandalyesi oyle kirleniyor ki yuzeyinin temizlenebilkr olmasi iyi oluyor aslinda.

Farkli mi? Bilmiyordum. Bizim de polly2 start. Kucukken kayiyordu evet ama buyudukce sorun olmadi. Mama sandalyesi oyle kirleniyor ki yuzeyinin temizlenebilkr olmasi iyi oluyor aslinda.
Yok yok ben de bilmiyorum farklı mı :) tamam aynısıymış
Ek gıdaya geçeceğiz ama hala kayıyor
Temizlenmesi için yapmışlar tabii de bakalım nasıl olacak

Kızlar hele bi bacinizin imdadına yetişin benim oglan 2 3 gündür emmeyi reddediyor, sadece uyku aralarında uyku sersemive uykuya geçişlerde emiyor onun disinda gun icinde ac olmasina ragmen emmek istemiyormisal dün bir düğündeydik 5 6 saat kadar dışarda kaldık normalde 1 buçuk 2 saatte bir emmek isteyen oğlum o 5 6 saat boyunca asla emmedi teklif etmeme rağmen nasıl bir yol izlemeliyim bu arada 3 gün sonra tam 7 aylık olacak bu dönemde böyle birşey yaşayan varmi

Kızlar bebeğinizi her banyodan sonra kremliyor musunuz?
Hangi kremi kullanıyorsunuz?
Mustela’nın şampuanını aldım ama krem falan hiç aklıma gelmedi

Ben Mustela ve johnsons cotton touch lotion kullanıyorum canım.İkisinden de memnunum.

Eklentiler

• images (55).jpeg
    11,5 KB · Görüntüleme: 34
  • images (54).jpeg
    14,6 KB · Görüntüleme: 32
Her banyo sonrası losyon sürüyorum sebamed kullanıyorum losyon krem şampuan hepsi sebamed

muhtemelen düğünde çok uyaran aldı. Normal bence o durumda emmemesi.
Zorlaman iyi olmayabilir. Emmediğinde sağmaya çalışıp, ayakta emzirmeyi, pilates topunda emzirmeyi falan önerebilirim.
Bir de benimki kendi yatar pozisyondayken ben üstüne eğilince çok seviyor. Oyun sanıyor Ama doktoru reflüsünü azdırır diye tavsiye etmiyor.
Geçici bi süreçtir denerdim ben olsam:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…