Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
teşekkürler bunu kullanınca gümüş kapağa gerek yok sanıırım ikisi aynı görevi mi görüyor
Bende mycey şm kalkanını aldım çok sevdim ama süt kanallarını tıkamasın diye çok takamaıyorum. Üzerinde de yazıyor zaten 40 dk dan fazla takmayın diye. Bence pahalı markayı alana kadar bu gayet iş görür. Gümüş kapak hakkında yorum yapamıcam almamıştım ben. Bide göğüs ucunda en çok memnun kaldığım olay zeytinyağı.

teşekkürler sanırım kalkan alacağım sadece benim daha şimdiden göğüs ucum aşırı hasssas

merhaba ,

göğüs kalkanı mı almalıyım , gümüş kapak mı ya da ikisini bir mi almalıyımm kullananlar hangiisinden memnunsa söylerse sevinirimm :)))
2 dogum 3 cocuk; hicbirini almadim hic gerek olmadi... Gogus yarasi icin gogsunu iyi koru; sutle sil, kuru tut, dogru pozisyonda emzir, biraz acirsa Lansinoh balm sur bitti bence..

Kızlar bebek arabası olarak nuna pepp araba ile nuna pipa puseti aldım. pusetin kendi güneşliği var üzerini örttüğümün koruyucunun içinden ek olarak çıkıyor. Arabanın ve pusetin kumaş kısımları tamamen çıkıyor ve yıkanabiliyor. Puset ayrı bir aparatla arabaya takılıyor. Katlandığında dikdörtgen yassı bir hal alıyor ve her yere rahatça sığıyor. Puseti ve arabayı letgodan iki ayrı satıcıdan aldım. Nasıl bir araba alacağıma emin olamadığım için sıfır almak istemedim. Sizce doğru bir karar mı verdim?

Ben bir süre onun içinde yatırdım gece kendi yatağımızda aramıza koyup. Şu anda 4,5 aylık. Kendi yatağında uyuyor ama bazen sabaha karşı uyanıp geri uyuyamadığında ona alıyorum yeniden. Hala kaldıramadım

Güle güle kullanın :) bizde letgodan aldık, dediğiniz gibi her şeyi çıkarılıp yıkanabiliyor. temiz kullanılmışsa alınabilir bence sıfıra o kadar paraya gerek yok. yani bizde böyle düşündük.

Kesinlikle en başında her şeyin pahalı olduğunu görünce bebeğimiz için bir bütçe ayırmıştık yaklaşık bir 3500 dolar kadar ama görüyorum ki her şey kısa vadeli kullanılacak ve evde boş boş duracak. o yüzden o parayı eğitimi için ayırdık kendisi öğrenince de hak verir zaten bize :)

aynen , 0 bebek arabası almadık diye trip atmaz herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…