Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Biz şimdi 2 kullanıyoruz. Yola çıkarken yarım paket almıştım. Günde 7-8 kullanıyoruz normalde. Bebeğimin şansa sürekli kaka yapası tuttu😂 Ben de önlem amaçlı 1 paket alayım dedim. Evde 300’e yakın 2 numara var. 432 tane de 3 numara var. 3 nasılsa 10’kiloya kadar kalanı ileride kullanırım az büyük çok sorun olmaz diye 3 numara aldım.
Ve 3 gayet rahat oldu. Sanırım 2 yi biraz abartmışım😂 8 kilo yazıyor ama daha erken 3 e geçmek isteyebilirim
3 benim yarisi kadardi ve cok cabuk 4 oldu, artabilir elindekiler, hemen buyuyo bu zottiriler 🤭
Eki Görüntüle 3036311

Bak goon 2 sleepy ve baby turco 3 numara burda. Boydan 3ler daha uzun tabi ama enden goon onlardan da geniş.

Eki Görüntüle 3036312

@soysal-
Vayyy beeee boyle dev hizmet görülmedi 🤣🤣 goon alcam kiz, sen boyle anlattikca bana bi guven geldi, ne kadar aliyon soyle komisyonu 🤪agdhshd

En uzun giden 3 numara sanırım zaten beden büyüdükçe kullanım aralıkları da artıyor galiba. Tamam kaydettim hep bunları cok teşekkür ederim 💕
Zaten ben de pek beze yapmamışım annem sonradan akıl etmiş beni tuvalete tutmayı. Evde olacağım zaten uslu bi cociğim olursa ben de çocikimi tuvalete tutmayı düşünüyorum kısmet 🥲

Valla en garanti ihtiyaç bebek bezi bence 🤣 bu çocukların çişli olacağı kesin 🤣
Yok cnm 3 de cabuk geciyor, cok alma 4e kadar.

3 benim yarisi kadardi ve cok cabuk 4 oldu, artabilir elindekiler, hemen buyuyo bu zottiriler 🤭

Vayyy beeee boyle dev hizmet görülmedi 🤣🤣 goon alcam kiz, sen boyle anlattikca bana bi guven geldi, ne kadar aliyon soyle komisyonu 🤪agdhshd
Biri de benim reklamımi goona yapsın bakın bu ana cabalıyo siye bana beleş versinler ya 🤣

X