Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Merve ya gerçekten artık hangimiz fakir degiliz ki alım gücü o kadar düştü ki malesef 🥲
Maalesef. Ya herkes ister en iyisi ne dendiyse çat diye onu almak. Ama cidden birileri bu kadar memnun olabildiyse bi denenmeli ya. Bak sleepye hala memnun olan var. Ilk sızdırdığında ben bez ararken görümcemle konusuyoz 7 aylıktı bebesi. Sızdırıyo diyom aa nasıl sızdırıyo diyo iyi mi bağlayamadın diyo 🤣 ya olmuş 40 50 gün iyi bağlayamasam baştan bağlayamam 🤣

Bence herkes iyi olduğunu düşündüğü bi şeyleri denemeli. Molfixe hiç ısınamadım ben mesela asla yakınen kimseden bi eleştiri duymadım ama neden bilmiyorum bez bana bi dandik geliyo ki hic de ucuz dandik bi bez değil 🤣

Geçeceğim yere 4 dk görünüyor 😂
Gel al kapidan veriyim valls
20220329_171309.jpg

AhAmal bu 🤣

Maalesef. Ya herkes ister en iyisi ne dendiyse çat diye onu almak. Ama cidden birileri bu kadar memnun olabildiyse bi denenmeli ya. Bak sleepye hala memnun olan var. Ilk sızdırdığında ben bez ararken görümcemle konusuyoz 7 aylıktı bebesi. Sızdırıyo diyom aa nasıl sızdırıyo diyo iyi mi bağlayamadın diyo 🤣 ya olmuş 40 50 gün iyi bağlayamasam baştan bağlayamam 🤣

Bence herkes iyi olduğunu düşündüğü bi şeyleri denemeli. Molfixe hiç ısınamadım ben mesela asla yakınen kimseden bi eleştiri duymadım ama neden bilmiyorum bez bana bi dandik geliyo ki hic de ucuz dandik bi bez değil 🤣
Yani demek ki kişisel tecrübe de önemli bizde deneye deneye ogrenecegux o zaman

Kesinlikle bak çok övülen markalar var bebem natural minies filan. Stok işi asla önermezdim dolap gibi bi uygulama olmasa. Ben stogumu sattım mesela. O yuzden icinizden ne geciyosa onu deneyin
Evet olmadı bende dolap indiririm çok mantıklı yani Prima çok güzel eminim ama bilemiyorum yani önümüzdeki masrafları ön göremiyorum birde işten çıktım tazminatımı vermediler son ay maaşımi bile alamadım 😠 şimdi davaligiz eğer haklarimi alabilseydim çok daha rahat hareket ederdim ama şimdi açıkçası tereddütdeyim birde ülkece nereye gittiğimiz belli değil ya malesef

Hiç bilmiyorum ama günlük kelimesi sızdırabilir hissi verdi😂
Yapma yav 🤣
6 aydan sonra günlüğe geçilebilir oda aynı sayılır
Sızdırmaz sızdırmaz 🤣
Bu 3 no pek 6 ay bekletmez sanırım ama fiyat cok iyi oluyor kupon denk gelirse alayım ben en iyisi 😅 gündüz kullanırız 🤪

Bu markalar da üretseler ya tek tip kendi içlerinde bile kalite kalite ayrılıyor soğuyorum hep 😅
Evet olmadı bende dolap indiririm çok mantıklı yani Prima çok güzel eminim ama bilemiyorum yani önümüzdeki masrafları ön göremiyorum birde işten çıktım tazminatımı vermediler son ay maaşımi bile alamadım 😠 şimdi davaligiz eğer haklarimi alabilseydim çok daha rahat hareket ederdim ama şimdi açıkçası tereddütdeyim birde ülkece nereye gittiğimiz belli değil ya malesef
Maalesef canım.. alırsın inşallah haklarını da. Ben de 9 aydır işsizim, çalışsam kafamı ağrıtmazdım hiç ama gerçekten 2 ay sonra ne olacak belli değil çok açılmak istemiyorum şimdiden

2 ayda bi sandalyeye 250 lira zam geldi ben dogurmadan bu yılbaşından sonra her sey hepten berbatlasti Allah herkesin yardımcısı olsun

2 ayda bi sandalyeye 250 lira zam geldi ben dogurmadan bu yılbaşından sonra her sey hepten berbatlasti Allah herkesin yardımcısı olsun
Ay gerçekten arkadaşıma konuşuyoruz onun çocuk sekiz aylık mi ne aldığı beşik 3 bin TL den 9 bine çıkmış önceden o paraya şahin alınıyordu 😅

Maalesef canım.. alırsın inşallah haklarını da. Ben de 9 aydır işsizim, çalışsam kafamı ağrıtmazdım hiç ama gerçekten 2 ay sonra ne olacak belli değil çok açılmak istemiyorum şimdiden
O hakları mecbur verecek de kim bilir iki yıl mi üç yıl sonra mi verecekler bende çok açılmayı düşünmüyorum ya

E bu pembeee😂😂😂 cinsiyetçilik yapan erkek annesi😂
Geç çıkmazsak çıkmadan yazarım🥰
Denicen moruk zaten az bundan dener büyüğünden alırsın. Yani benden alamazsan da yenisini büyük al. Ben de büyük biberonlar var mesela onlara güveniyom da sana veriyom olur da bi aksilik olursa Allah korusun 🤣

Prima günlük rahatlık nasıl peki ? Trendyol markette 15-20 TL kuponlar oluyor ya. Mopaşta prima günlük rahatlık 3 numara 30 lu 57,95, 20 TL kuponla 30 lu su 37,95 e geliyor çok aklımı çeldi
Ben hiç iyi yorumlar duymadım ya günlük rahatlık hakkında
O yüzden prima premium care aldım direk
Aktif bebekten bile daha kötü diyordu hep yorumlar

Ben hiç iyi yorumlar duymadım ya günlük rahatlık hakkında
O yüzden prima premium care aldım direk
Aktif bebekten bile daha kötü diyordu hep yorumlar
Aaa ben şok 🥲 simdi trendyoldan bitanesinin yorumuna baktım sen söyleyince. gerçekten aynı numara iki bezi koymuşlar Yanyana. premium care bildiğin kalın, günlük rahatlık ise kağıt gibi ince 🥺🥺

X