Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Owlinin cirtlisindan kullandim cok da memnun kaldim. Kesinin ustunde kalmali zaten korse, kesi yeri olabildigince acik kalmali ya da pamuklu kulotla kapitalabilir en fazla demisti doktorum. Owlideki amac da oturup kalkarken dikisler sıkışmasın düz dursun, göbek varsa üzerine sarkmasın, sarkmayı engellesin. Gayet işlevseldi bana göre🙏🏼
Ben de owli kullandim ama owli beli sikarken alt karin acikta kaliyor ve alttan pörtlüyor, sanki daha cok baski olusuyor gibi kesi yerinin uzerinde 😔 o sebepten owli kullanirken hem kafam rahat edemedi hem de emzirirken super rahatsiz oluyorum (bamboo modelini kullaniyorum, klasikten biraz daha uzun) Ha, sagolsun bel bolgesini cok guzel toparladi ama alt karin oylece kaldi 😑
Haftaya 40 kontrolum var, bir fikir de doktordan alayim.

Cok tesekkur ederim bilgilendirdigin icin 🌻

Kuzum en akıllıcasini yapiosun.Bi de naçizane tavsiyem indirimden termos bak derim.İlla lazım olacak.Almadiysan eğer bendekileri önerebilirim.Bi tanesi e bebekten aticam aşağıya resimlerini de,diğer ikisi Chicco.Buyuk Chicco ya henüz gecmedik.
Şu baby plus olandan bende de var. Dün yazlığa gelelim dedik. Gelirken buzluktan 2 poşet süt attım içine. Sabah baktım hala çözülmemiş. Ek gıda zamanı çok kullanışlı olur inşallah

@Nihal Shibuya baksana bi de şuna denk geldim çok güzel model

dolap'ta ne bulduğuma bir bak! Mamas & Papas Bej Bebek Arabası & Puset Az Kullanılmış Online Satın Al
@Nihal Shibuya
Bizimkisi de mamas papas. Bu hangi modeli bilmiyorum ama ben memnunum.

Ocarro Bebek Arabası
Mamas&Papas Ocarro Bebek Arabası

Puset takmak için aparatı ayrı satılıyor. Avionaut, cybex uyumlu 500₺ gibi bir şeydi. Ama sakın avionaut alma derim. Zaten yeni doğan uyumlu puset almasan da olur.

Ben de böyle şekil şükül begendim amaaaa cıks dediler en iyisinden olsun bu muhim bi şey 🤣 @WOMAN boba ve ergo önerdi o çok araştırmış ben de ona çok güvenirim. Ergo aldım. Dolapta da var hepsinden.
Merve slingi iptal et dedin ettim. Dolapı indir ergobaby al dedin. İndirdim ama alamadım 😂 seçmek zorya. Temiz gelmezse ne olacak? İade falan oluyor mu.
Kendine bakarken temiz link bulursa atan olursa şuraya ne güzel olur😂😂

Merve slingi iptal et dedin ettim. Dolapı indir ergobaby al dedin. İndirdim ama alamadım 😂 seçmek zorya. Temiz gelmezse ne olacak? İade falan oluyor mu.
Kendine bakarken temiz link bulursa atan olursa şuraya ne güzel olur😂😂
Iade ürün açıklamasında ya da fotoda belirtilmeyen bir sorun olursa kabul ediliyor. O yüzden fotoğraflar yeterli değilse yeni açılardan foto iste. Dün attım ben burda kime attım ki yav. Dur bi tur daha dolanıp beğendiklerimle döneyim. 🤣 Bi tane kiremit rengi vardı ya o temiz duruyodu. Dur bakcam 🤣

Iade ürün açıklamasında ya da fotoda belirtilmeyen bir sorun olursa kabul ediliyor. O yüzden fotoğraflar yeterli değilse yeni açılardan foto iste. Dün attım ben burda kime attım ki yav. Dur bi tur daha dolanıp beğendiklerimle döneyim. 🤣 Bi tane kiremit rengi vardı ya o temiz duruyodu. Dur bakcam 🤣
Dün çok giremedim kaçırmışım desene😂 almadıysa attığın kişi hemen alayım. Valla bulur atarsan çok sevinirim🥰 Aklımdan çıkar bu konu da mis gibi🥰

dolap'ta ne bulduğuma bir bak! https://link.dolap.com/a/wNS

dolap'ta ne bulduğuma bir bak! Ergobaby Çok Renkli Portbebe & Kanguru Az Kullanılmış Online Satın Al

Yaa bu ben alırken olsaydı ben bu maviyi alırdııım 🥲🥲

dolap'ta ne bulduğuma bir bak! Ergobaby Taba Portbebe & Kanguru Az Kullanılmış Online Satın Al

dolap'ta ne bulduğuma bir bak! Ergobaby Kiremit Portbebe & Kanguru Az Kullanılmış Online Satın Al

Bi tane düz kiremit var onda yorumum da var hatta ben bordo aldım bulamasam onu alacaktım. Kadın kullanamamış bebesi şüşkoymuş. 🤣

dolap'ta ne bulduğuma bir bak! Ergobaby Bordo Portbebe & Kanguru Az Kullanılmış Online Satın Al

Bu da benim aldığım. Indirim vardı yıldızlıydı 116 tlye düşürmüştü 😬😬 Fotolar çok iyi değil ama o parlak ve renginin farklı çıktığı fotolarda temiz olduğu belliydi. Aldım kutulu geldi. Hatta kutu icindeki jelatini bile duruyomuş kadın ona da koymuş hattaa bi tane kullanılmış da olsa amigurimi oyuncak hediye etti. Basit bi şey ama şık hareketler. 🥰

Hem de nasıl. Seninki kadar değil ama. Gece 1 kere kucakta uyuyor. Onun dışında gece yatağında. Gündüz kucak istiyor hep. Temas bağımlısı 😂 o yüzden almak istiyorum
İşe başlayınca kanguruylayken klavye kullanabilir miyim acaba😂😂
Kullanırsın severse durursa. 🤣Benimki içinde zıplıyo ne yaptığımı görmeye çalışıyo 🤣

Biz de ataklandık gündüz uyuyo gece uyumuyo artık ehe 🥲
Ah atak çok fena, bir de uykusuz olunca iyice huysuz oluyorlar…En azından birisinde uyuyormuş şükret 😬 ya hiç uyumasaydı, ben zombiye döndüm sinir minir kalmadı 😬

Ah atak çok fena, bir de uykusuz olunca iyice huysuz oluyorlar…En azından birisinde uyuyormuş şükret 😬 ya hiç uyumasaydı, ben zombiye döndüm sinir minir kalmadı 😬
Hiç mi uyuduğu pozisyon yok. Mesela memede uyuyosa memede kalsın. Kucakta uyuyosa kucakta kalsın.

Hiç mi uyuduğu pozisyon yok. Mesela memede uyuyosa memede kalsın. Kucakta uyuyosa kucakta kalsın.
İlk üç ay hem gündüz hem gece meme+kucakta uyuyordu ama Sürekli uyanıyordu, ayakta kucakta sallıyordum, beşiğe ya da ana kucağı vs koyduğum an uyanıyordu, beşikte hiç durmadı, yatarak hiç emmedi, emzirme koltuğunda yaşadım 3 ay boyunca😬tuvalete zor gidiyordum, yemeğimi falan başkası yediriyordu o uyurken😬sonra gündüz uykuları nerdeyse yok denecek kadar azaldı ve kucakta uyumak istememeye başladı, zaten zor uyuyordu uykuları iyice bozuldu, şimdi gündüz ayakta sallıyorum zar zor alıştırdım eğer uyursa max 30 dk uyuyor, onda da ayağımdan yine indiremiyorum indirdiğim an uyanıyor 😬 sürekli sallayıp ninni söylüyorum😬 gece memede uyuyor ama yine yatarak emmiyor, koltuktayız 30 dk bir saat başı falan kalkıyor 😬 ay yazarken yoruldum 😬

İlk üç ay hem gündüz hem gece meme+kucakta uyuyordu ama Sürekli uyanıyordu, ayakta kucakta sallıyordum, beşiğe ya da ana kucağı vs koyduğum an uyanıyordu, beşikte hiç durmadı, yatarak hiç emmedi, emzirme koltuğunda yaşadım 3 ay boyunca😬tuvalete zor gidiyordum, yemeğimi falan başkası yediriyordu o uyurken😬sonra gündüz uykuları nerdeyse yok denecek kadar azaldı ve kucakta uyumak istememeye başladı, zaten zor uyuyordu uykuları iyice bozuldu, şimdi gündüz ayakta sallıyorum zar zor alıştırdım eğer uyursa max 30 dk uyuyor, onda da ayağımdan yine indiremiyorum indirdiğim an uyanıyor 😬 sürekli sallayıp ninni söylüyorum😬 gece memede uyuyor ama yine yatarak emmiyor, koltuktayız 30 dk bir saat başı falan kalkıyor 😬 ay yazarken yoruldum 😬
Yatarak emse çok dinlenirdin ya benim de emziriyorum gündüz uyuklarken ayağıma alıyorum iki yalandan sallayınca uyuyo bi saat kadar ama hiç indirmeyecen. Gece de yorgun düşüyodu uyuyodu ama bi kac gündür memede uyuklar gibi ama el kol durmuyo tepiniyo.

dolap'ta ne bulduğuma bir bak! https://link.dolap.com/a/wNS

dolap'ta ne bulduğuma bir bak! Ergobaby Çok Renkli Portbebe & Kanguru Az Kullanılmış Online Satın Al

Yaa bu ben alırken olsaydı ben bu maviyi alırdııım 🥲🥲

dolap'ta ne bulduğuma bir bak! Ergobaby Taba Portbebe & Kanguru Az Kullanılmış Online Satın Al

dolap'ta ne bulduğuma bir bak! Ergobaby Kiremit Portbebe & Kanguru Az Kullanılmış Online Satın Al

Bi tane düz kiremit var onda yorumum da var hatta ben bordo aldım bulamasam onu alacaktım. Kadın kullanamamış bebesi şüşkoymuş. 🤣

dolap'ta ne bulduğuma bir bak! Ergobaby Bordo Portbebe & Kanguru Az Kullanılmış Online Satın Al

Bu da benim aldığım. Indirim vardı yıldızlıydı 116 tlye düşürmüştü 😬😬 Fotolar çok iyi değil ama o parlak ve renginin farklı çıktığı fotolarda temiz olduğu belliydi. Aldım kutulu geldi. Hatta kutu icindeki jelatini bile duruyomuş kadın ona da koymuş hattaa bi tane kullanılmış da olsa amigurimi oyuncak hediye etti. Basit bi şey ama şık hareketler. 🥰
D dlay_32

X