Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Uzun kollusu yok şuan sanırım sitede
Ben günlük inceleyeyim en iyisi yine siteyi

Ben çok beğeniyorum bu modeli ya çok güzeller

Az sayıda almayı düşünüyorum zaten cnm
Her yer mağaza dolu yetmezse anında gider aldırır takviye yaptırırım dedim
Doğduğu andan itibaren ayaksız pantolon ve çorap giydirebilirmiyim

Düzenli birikim yapmaya çalışan biriyim zaten
Bebeğin rızkına kesinlikle göz dikmeyelim dedim
Ufak ufak gelenleri ben bankada döviz olarak biriktireceğim
Büyük miktar gelirse fiziki altın alımına devam edeceğim

Eşimde doğar doğmaz BES yaptıralım
Üniversite de bize bulaşmadan kendi parasıyla okusun dedi 😂
Kısa kolllu alıp üzerine hırka sabahlık da olur zaten bol bol ter atacaksın
Bn en son dayanamayıp kısa kol giydim 😂 iki takım götürmüştüm 😂

Doğduğu andan itibaren ayaksız giydirebilirsin tabiki ayağına çorap giydirirsin birşey olmaz

sempatik_kiz sempatik_kiz kuzum ben çok nadir patikli alt giydiriyorum.Benim bebeğim patiksizleri sevio.Altina çorapla giydiriorum ben patiksiz altları ilk günden beri.

Birikim çok mantıklı bizde Allah korusun belki üniversite yıllarında biz yanında olamayız kimseye muhtaç olmadan okusun yasasin istiyoruz

Tecrübeli annelere bir sorum olacak 🙈
Oyuncakları, bebek arabasını, puseti ne ile temizliyoruz. Sabunlu su mu yapmak lazım
Sizler nasıl temizliyorsunuz
Ben bununla temizliyorum beşiğin tozunu da bununla alıyorum.Mis gibi de kokuyor 🥰
Dr browns biberonlarini kullanan var mı? Gerçekten gaz önleyici mi?
bizde çok işe yaramıştı, artık gaz sorunumuz yok tabi ☺️

Puserin kılıfi var ilk aldiğımda yıkadım kendisini. Sonra hep kılıf yıkanıyo Bebek arabasını bi sey yaomadım daha bi kaç kez 10ar dk gezdik dışarda. Sildim tekerleri eve aldın 😒 oyuncaklar da makineye atilabioenler atılıyo atılamaysni arada biberon temizleyicisi sık sık da suya tutuo veriyom eline.
Ben bununla temizliyorum beşiğin tozunu da bununla alıyorum.Mis gibi de kokuyor 🥰

Çok teşekkür ederim cevaplar için 😍😍
Favorilere ekledim o ürünü de 😍

Kızlar tesettüre uygun bir pijama gecelik bulamadım ya
Şöyle koyu renk, dantelsiZ, sade bir model arıyorum
Lcw ye pentiye falan da baktım
Ama oralardada yok
Valla bende arıyorum tesettürlüyüm ne giyeceğimi bilmiyorum desem yalan olmaz . Bazıları elbise tarzı gecelik rahat filan diyor ama araştırıyorum hala

Kızlar tesettüre uygun bir pijama gecelik bulamadım ya
Şöyle koyu renk, dantelsiZ, sade bir model arıyorum
Lcw ye pentiye falan da baktım
Ama oralardada yok
Artış collection a baktin mi? Ben bi gecelik sabahlik takimi almistim, cok kaliteli ve şık bir urundu, cok memnun kaldim 🌻

Kizlar sezaryen sonrasi korse kullananlarinizdan akil almak istiyorum..

Owli'nin bamboo premiumunu kullandim ama bu cirtli korseler yukari kayiyor, bizim esas alt karini korse icine almamiz gerekmiyor mu? Onun icin korse tayt aldim ama onda da yeterli sıkılığı yakalayamiyorum ( XL'dan M'ye kadar denedim her bedeni, Sye su an basenlerim girmiyor 🙈)
Siz ne kullandiniz nasil kullandiniz, alt karin yani sezaryen kesinin oldugu yeri kapsayan bi korse oneriniz varsa artik son kez masraf edip onu da alicam 😃

Kizlar sezaryen sonrasi korse kullananlarinizdan akil almak istiyorum..

Owli'nin bamboo premiumunu kullandim ama bu cirtli korseler yukari kayiyor, bizim esas alt karini korse icine almamiz gerekmiyor mu? Onun icin korse tayt aldim ama onda da yeterli sıkılığı yakalayamiyorum ( XL'dan M'ye kadar denedim her bedeni, Sye su an basenlerim girmiyor 🙈)
Siz ne kullandiniz nasil kullandiniz, alt karin yani sezaryen kesinin oldugu yeri kapsayan bi korse oneriniz varsa artik son kez masraf edip onu da alicam 😃
Bi arkadaş külot korse önermişti. Alttan çıtçıtlı onda s beden alabilirsin 🤔

Yaa harika haber 😍 peki geniş ağız mi almalıyım dar ağızlı mi? Bebeğim yenidoğan daha :)

Bi arkadaş külot korse önermişti. Alttan çıtçıtlı onda s beden alabilirsin 🤔
Merve cok iyi fikir, hatta evde varmis kulot korse ama dedigim kesi bolgesinin kumasi daha normal bir kumastan 😑 Dogru korseyi ne zaman bulucam 😃

Kulot korse kullanip alt karın bolgesinin sıkılıgından memnun olan varsa marka onerilerine acigim 😊📣

Merve cok iyi fikir, hatta evde varmis kulot korse ama dedigim kesi bolgesinin kumasi daha normal bir kumastan 😑 Dogru korseyi ne zaman bulucam 😃

Kulot korse kullanip alt karın bolgesinin sıkılıgından memnun olan varsa marka onerilerine acigim 😊📣
Doktor bana korse kesinlikle kullanma demişti kuzum.O yüzden vereceğim fikir işe yarar mı bilemedim.Yine de söylemek istedim.Ben önceden korse külot almıştım Dolaptan.Sirf renkleri görüntüsü hoşuma gitti diye.Bi kaç defa giydim.Nefesini zorlicak kadar sarıyor bedeni.Sutyenin tam altında bitio.Alt karnını da fena sıkıo.Bak görselleri atiorum sana.

Eklentiler

• Screenshot_2022-03-26-15-10-59-632_com.dolap.android.jpg
    Screenshot_2022-03-26-15-10-59-632_com.dolap.android.jpg
    87,6 KB · Görüntüleme: 61
  • Screenshot_2022-03-26-15-10-58-210_com.dolap.android.jpg
    Screenshot_2022-03-26-15-10-58-210_com.dolap.android.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 62
  • Screenshot_2022-03-26-15-10-56-821_com.dolap.android.jpg
    Screenshot_2022-03-26-15-10-56-821_com.dolap.android.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 64
  • Screenshot_2022-03-26-15-10-45-823_com.dolap.android.jpg
    Screenshot_2022-03-26-15-10-45-823_com.dolap.android.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 58
  • Screenshot_2022-03-26-15-10-44-228_com.dolap.android.jpg
    Screenshot_2022-03-26-15-10-44-228_com.dolap.android.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 64
Doktor bana korse kesinlikle kullanma demişti kuzum.O yüzden vereceğim fikir işe yarar mı bilemedim.Yine de söylemek istedim.Ben önceden korse külot almıştım Dolaptan.Sirf renkleri görüntüsü hoşuma gitti diye.Bi kaç defa giydim.Nefesini zorlicak kadar sarıyor bedeni.Sutyenin tam altında bitio.Alt karnını da fena sıkıo.Bak görselleri atiorum sana.
Aa doktor neden korse kullanma dedi 🤔 merak ettim simdi. benimki de cirtli korse kullan dedi ama hem verim alamadim hem de emzirirken zorlandim onlarla 😑

Paylastigin icin cok tesekkurler, dolaptaki satici ismini de ogrenebilir miyim 🌻

Aa doktor neden korse kullanma dedi 🤔 merak ettim simdi. benimki de cirtli korse kullan dedi ama hem verim alamadim hem de emzirirken zorlandim onlarla 😑

Paylastigin icin cok tesekkurler, dolaptaki satici ismini de ogrenebilir miyim 🌻
Bunu ben satmiorum canım.Bi satıcıdan almıştım geçen yıl.Kullanici adım peropero34🌸Doktorum kesinlikle kullanmicaksin dedi.Sezeryan oldum ben ama hiç karnım yok.Dumduz oldu on gün sonra.

X