Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bunu ben satmiorum canım.Bi satıcıdan almıştım geçen yıl.Kullanici adım peropero34🌸Doktorum kesinlikle kullanmicaksin dedi.Sezeryan oldum ben ama hiç karnım yok.Dumduz oldu on gün sonra.
Oyle bi yazmisim ki kimik dolabini istemisim belli degil ,🙈 korseleri aldigin hesabin adini istemistim aslinda 😊
Cok sansliymissin o zaman, kisa surede dumduz karin 💛 masallah 🧿

Oyle bi yazmisim ki kimik dolabini istemisim belli degil ,🙈 korseleri aldigin hesabin adini istemistim aslinda 😊
Cok sansliymissin o zaman, kisa surede dumduz karin 💛 masallah 🧿
Canım sana ss atiorum.Bu kullanıcıdan almışım.

Eklentiler

• Screenshot_2022-03-26-20-19-55-148_com.dolap.android.jpg
    Screenshot_2022-03-26-20-19-55-148_com.dolap.android.jpg
    76,1 KB · Görüntüleme: 53
Benim iyiki almışım dediklerinden oldu emzirme yastığı canım.Onsuz emziremiodum ben.Bebek de yastıkla aşırı rahattı.Benimkinin markası babyjem.
Bence al ya. Ben simdi emzirirken kullanamadım ama oturturken destek olarsk kullanacam. Kullanabilirsen hemen başlarsın kullanmaya
Çok teşekkür ederim kızlar alacağım o zaman, babyjeme de bakıyorum hemen çok teşekkür ederimm🤗❤️

Çok farketmiyorlar bence. Ben kullanacağıma çok inanarak aldım. Ama hiç kullanamadım. Sütüm tazyikli diye daha dik turmaya çalıştım hep popoyu indirebildiğim kadar indirdim hep.
Hatta ben gerek yok ben ihtiyaç duymadım dedim diye carlamıştı bu hatun bana 😂😂
Kızlar merhaba, emzirme yastığı için hangi modeli önerirsiniz?

Kızlar merhaba, emzirme yastığı için hangi modeli önerirsiniz?
İlk zaman emzirme için kullandım
Şimdi gündüz yüksek olduğu için onda yatıyor reflüden sebeb bn A101 den aldım gayet güzel şimdide oturma için destek minderi yapıcam

Kizlar sezaryen sonrasi korse kullananlarinizdan akil almak istiyorum..

Owli'nin bamboo premiumunu kullandim ama bu cirtli korseler yukari kayiyor, bizim esas alt karini korse icine almamiz gerekmiyor mu? Onun icin korse tayt aldim ama onda da yeterli sıkılığı yakalayamiyorum ( XL'dan M'ye kadar denedim her bedeni, Sye su an basenlerim girmiyor 🙈)
Siz ne kullandiniz nasil kullandiniz, alt karin yani sezaryen kesinin oldugu yeri kapsayan bi korse oneriniz varsa artik son kez masraf edip onu da alicam 😃
Owlinin cirtlisindan kullandim cok da memnun kaldim. Kesinin ustunde kalmali zaten korse, kesi yeri olabildigince acik kalmali ya da pamuklu kulotla kapitalabilir en fazla demisti doktorum. Owlideki amac da oturup kalkarken dikisler sıkışmasın düz dursun, göbek varsa üzerine sarkmasın, sarkmayı engellesin. Gayet işlevseldi bana göre🙏🏼

X