Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Teşekkür ederim nihalcim tüm memleketi gezdim bulamadım zaten . E bebektekine bakayım

Neyi bulmuş ben bulamadım Erzurum da 8 tane şube gezdim 1.5 saatim gitti

alt değiştirme örtüsü, bi de yıkanabilir almış,
benim ondan vardı zaten uğraşmadığım için kullanmıyordum.
iade et uğraşamam, elimdeki bardağı yıkamaya üşenen adamım

bi de e bebek kodu gelirse pamuk almam lazım
1 haftalık stok kaldı gelmezse başka yerler bakarım artık

Kactane almış alt açma örtüsü ya bulamadım her yere gittim daha uzağa gidemezdim . Geçmişte kullandığım güzeldi memnundum ,benim bebe kabız 3,4 günde bir kakasini yapiyo alt açma bana çok yariyor

aynen aynen her bez uymuyor filan dediler , boşuna almak da istemedim şimdi
Sleepy pişmanlıktır. Goon al. Stoklamıştım 1 2 3 4 satıp hepsini goon aldım
öyle miii
prima yı biliyorum az çok da başka markaları sadece ismen biliyordum

teşekkür ederim yaaa yanıtlar için
bende alayım o zaman

eşime söyledim, okul dönüşü bulmuş 10 tane kalmış 5 tane almış, hepsini almayalım ayıp dedi
dedim yemişim ayıbını, zamlar ayıp dinlemiyor
4 paket vardı 3 aldım ayıp olmasın diye 1 tane bıraktım

Kactane almış alt açma örtüsü ya bulamadım her yere gittim daha uzağa gidemezdim . Geçmişte kullandığım güzeldi memnundum ,benim bebe kabız 3,4 günde bir kakasini yapiyo alt açma bana çok yariyor
bizim bim de yoktu , eşim köy ğretmeni köyden gelirken yol üzerine uğrayıp kalan yerkerden almış
4 paket vardı 3 aldım ayıp olmasın diye 1 tane bıraktım

eşime vur dedik öldür demedik 3 market gezip 12 paket almış
her yerden geleceklere de bırakarak yarısını aldım yarısını bıraktım
ihtiyacı olan bu saate kadar alırdı diye telkin ettim diyor bi de

Mervecim bir ürünü ne kadar düşüğe satıyorsun alıcı bulmak için. Goon 64 tanesine 115 tl diyor trendyol mesela. İkinci elde buna kaç tl fiyat biçilir?
Piyasa neyse bi tık altına koyulur hep de. Indirimli zamanlar da belli. Yani söyle ben en son tanesini 1.15e almışım. 1.5 ve altına denk geliyosa kaçırmam şu an. Ama ben alalı da bir ay oldu bir ayda bile zamlanmıştır.

Ben hesabı açtım dolapta. Yazın aldığım bezleri kendim aldığım fiyatın çok az üzerine koydum zararımi tamamen kurtardım 5 10 tl gibi kazandim hatta yanlış hatırlamıyorsam. Ama piyasadaki en ucuza ben koymusum. 2 saatte satıldı. Normalde birilerinin görmesi hesabın öne çıkması daha uzun sürer.

Hanımlar merhaba cocugum yok ama bu ay düşünmeye başladım sleepynin yeni çıkan bezi 1 alana 1 bedava 68 adet 2 paket 161 liraya geliyor sizce almalı miyim bir de sleepy 1 numara çok küçük ben direkt 2 numara ile başladım diyenler var sizce doğru mu

2 numara olayı doğru ama hamile kalmadan alma. Istediğim ay hamile kalsaydım bebeğim 2.5 yaşında olacaktı ama 4 aylık bile olmadı henüz. Eğer gecikirse gebelik üzülürsün.

Arrrrrtııı sleepy pismanlıktır. Ben zulaladım hepsini sattım sonra.

2 numara olayı doğru ama hamile kalmadan alma. Istediğim ay hamile kalsaydım bebeğim 2.5 yaşında olacaktı ama 4 aylık bile olmadı henüz. Eğer gecikirse gebelik üzülürsün.
Haklısınız işte hayat pahaliliginda ne alırsam ilerde kar olur diye düşündüm. Mesela kitap oyuncak zeka kartları falan aldım. Rabbime kalmis kısmet etmezse de hediye ederim birine insallah.

Ben 9 ayda eksikleri tamamlayamayacağım diye korkuyorum sanırım çok şükür eşim de ben de çalışıyoruz ama her şey o kadar pahalı ki. Bi de stokculuk kanımıza işlemiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…