Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Haklısınız işte hayat pahaliliginda ne alırsam ilerde kar olur diye düşündüm. Mesela kitap oyuncak zeka kartları falan aldım. Rabbime kalmis kısmet etmezse de hediye ederim birine insallah.
Işe hayat pahalı diye bebenin esyaları pahalı diye düşünmeyin bile. Belki tedavilere de para harcamak gerekebilir. Bu boyutunu da es geçmeden ilerleyin. Hatta kayıplar olabilir. Hamile kalsanız bile ilk 3 ay geçsin diye bi beklemek lazım. Yani çok kötü konuşuyorum ama birilerinin bunu da söylemesi lazım diye diyorum. Kusuruma da bakma lütfen. Ama çok da alma. Heves çok artıyor.

60×90 10'lu paket vardı bende. Henuz bitmedi. Ikiye kesip kullandim hep
Bizede o kadar uzun süre gider umarım
Arkadaşımda e bebek 40lı paketi 9 ay kullandım oğlumda abartma falan dedi
Ama burda aynı gün 3-4 tane kirleten bebekleri de duydum
Akmaz kokmaz bir ürün nasılsa
Dursun bakalım
4 paket vardı 3 aldım ayıp olmasın diye 1 tane bıraktım
Bende yemişim ayıbını modundayım
Gidip alsalardı arkadaş
Gittim gördüm aldım
Kendime engel olamıyorum

Bazen bi tanesi günlerce kullanılıyo.. Bazen de açıldığı gibi atiliyo. Kaka faciasında genelde ben bimde satıldığını bilmiyodum burda okudum. 2 paket aldırdım şimdi o da güzel gibi.

Olmazsa satarsın

Ay neydi o sızdırma günleri don çıkqr zıbina geldiyse komple çıkar popo yıka bebe ortalığı yıksın amaaaan.
Bu bebeler neden giyinmeyi sevmiyor acep?.. bizimki banyodan çıkmayı da hiç sevmiyor, giyinmeyi de. Sırf bu yüzden yaz gelsin istiyorum

Tamam Mervecim. Sana sorarım yine. Teşekkür ederim Ben kızın küçülenlerini satıcam. Normalde dağıtırdım ama bu sene ekonomik olarak herkes gibi ben de sıkıntı çekiyorum. En azından kızın başka ihtiyacını karşılarım.

Fotoğrafları güzelce çekersen satılır ya. Yardım edebileceğim bir sey olursa sor tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…