Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bence prima ile başlamak çok iddialı. sweetgirlcandy sweetgirlcandy gibi ucuzdan başlamalı.

Bi de numaralara dikkat sleepy küçük kalıp ben 300 adet civarı 2 numara alsam iyiymiş ya i ilk 1 ay için. Primada bilmiyorum kilo aralıklarını.
Yani bence son çare prima olmalı namussuz az para değil ki😂😂

melinda- melinda-

Şunun pembesinden aldım 2. El doaptan :rolleyes: gelsin bakalım memnun kalcam mı? 🤪 Tek kullanımlık alt açmaları debelenirken hep buruşturuyo ya 🤣🤣
Yaaaa bakalım nasıl olacak😍Memnun kalırsan söyle ben de alayım benim fırlama için 😂 🤭

Bence prima ile başlamak çok iddialı. sweetgirlcandy sweetgirlcandy gibi ucuzdan başlamalı.

Bi de numaralara dikkat sleepy küçük kalıp ben 300 adet civarı 2 numara alsam iyiymiş ya i ilk 1 ay için. Primada bilmiyorum kilo aralıklarını.
Yani bence son çare prima olmalı namussuz az para değil ki😂😂
sweetgirlcandy sweetgirlcandy ne ile başladın bacım sen.

Prima da;
2 numara; 4-8
3 numara; 6-10
Sus sus aynı fikirdeyim bi de diyor ki premium care 🤪🤪 Benim kız gaz cıkarırken azcık kaka da yapıyor bazen o denk heldi bi kere bi oturuşta 3 bez çöpe attım. Oldu yani bu yaşandı 🤣
Senin yazdıklarını okurken evde ne tarafa bayılayım moduna geçiyorum direk 😂😂

Tamam hadi primadan cidden vazgeçtim 😂
Bana nokta atışı yapın şu bezden şu kadar adet al deyin alıp geçeceğim.

Primaya vereceğim paraylada gider haftaya altın alırım.:KK48:
Bez sorun çıkarırsada gider altınları bozar beze yatırım yaparım :KK70::KK70::KK70:

Bez sorun çıkarırsada gider altınları bozar beze yatırım yaparım :KK70::KK70::KK70:
Nokta atışı yok. Belki beben kilolu olur zayıf olur uzun olur kısa olur onu biz bilemeyiz. 2 numaradan sleepy ve babyturco için 300 qdet civarı diyorum ben 3.430 doğdu kızım. Sen denemek istediğin diger bezlere de kilo aralığına göre sen hesap yapmalısın. Günde ortalama 10 bez ilk zamanlar.

Alma stok yapma bence ben 1 paket 1 numara 1 paket 2 numara molfix almıştım 1 paket 2 numarada komsum hediye getirmisti sonuç molfix pisik yaptı sleepy ye geçtik sadece 1 numarayı kullandim 2 numaralar elimde kaldi😪

Nokta atışı yok. Belki beben kilolu olur zayıf olur uzun olur kısa olur onu biz bilemeyiz. 2 numaradan sleepy ve babyturco için 300 qdet civarı diyorum ben 3.430 doğdu kızım. Sen denemek istediğin diger bezlere de kilo aralığına göre sen hesap yapmalısın. Günde ortalama 10 bez ilk zamanlar.
Kesinlikle cok dogru benim 2 numaralar elimde kaldi gecenlerde evde sleepy bitti elimde kalan bezden idareten takiyim dedim oğluma küçük geldi bez 3-6 kilo aralığı

Altınları bozduracak sana 🤣

Alma stok yapma bence ben 1 paket 1 numara 1 paket 2 numara molfix almıştım 1 paket 2 numarada komsum hediye getirmisti sonuç molfix pisik yaptı sleepy ye geçtik sadece 1 numarayı kullandim 2 numaralar elimde kaldi😪
Amaaaaan almıyom bez mez 😂

Cidden hafta içi gideyimde bir çeyrek alayım bari. Bez fiyatları doğuma kadar artsada altında artar zaten o zamana :KK70:

En iyisi bez hariç diğer bütün eksikleri tamamlayayım.
Doğuma yakın güncel yorumlara görede bez alırım.
Bez yerinede arada gram altın falan alırım:KK48:

Kızlar bu arada ekonomi finans bölümünde birikim tasarruf konularındada paylaşım yapıyoruz.
Yaptığımız birikimlerimizi yatırımlarımızı falan paylaşıyoruz orayada beklerim

Amaaaaan almıyom bez mez 😂

Cidden hafta içi gideyimde bir çeyrek alayım bari. Bez fiyatları doğuma kadar artsada altında artar zaten o zamana :KK70:

En iyisi bez hariç diğer bütün eksikleri tamamlayayım.
Doğuma yakın güncel yorumlara görede bez alırım.
Bez yerinede arada gram altın falan alırım:KK48:

Kızlar bu arada ekonomi finans bölümünde birikim tasarruf konularındada paylaşım yapıyoruz.
Yaptığımız birikimlerimizi yatırımlarımızı falan paylaşıyoruz orayada beklerim

Kız ne birikimi yatırımı töbeee 🤣 Biz günü bi şekilde bitiriyoz ama ne şekil hiç haberimiz yok. 🤣

Kız ne birikimi yatırımı töbeee 🤣 Biz günü bi şekilde bitiriyoz ama ne şekil hiç haberimiz yok. 🤣
Ya böyle yazdığıma bakma hepimiz aynıyız aslında
Yatırım dediysem arsa falan almıyom 😂
Birikim dediğim benim zulam

Ama 3 ordan 5 burdan derken yıl sonu biriken para azda olsa beni mutlu ediyor. Güvence veriyor
Tabi bu topiklerinde çok faydası oldu bana. Pazardan artan 10-15 TLyi bile bankaya yatırıp dolar yada euro falan alıyorum.

Ya böyle yazdığıma bakma hepimiz aynıyız aslında
Yatırım dediysem arsa falan almıyom 😂
Birikim dediğim benim zulam

Ama 3 ordan 5 burdan derken yıl sonu biriken para azda olsa beni mutlu ediyor. Güvence veriyor
Tabi bu topiklerinde çok faydası oldu bana. Pazardan artan 10-15 TLyi bile bankaya yatırıp dolar yada euro falan alıyorum.
Bravo valla Allah bereketini versin. Sleepy zulam vardı onu da sattım işte maalesef 🤣🤣 Baska zula mula yok bende. 🤣

X