Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar çok hoşsunuz hepiniz 🤗 bebişlerinizle sağlıklı , mutlu yıllar dilerim anne adaylarına da sağlıklı gebelikler dilerim 🙏🏻 796 sayfanın her satırını tek tek okuyup notlar aldım hepinize teşekkürlerimi sunuyorum . Sanki 10 sezon bölüm dizi izleme edasıyla okudum hepsini önce hamişlik günlüklerinizi 😍 sonra sizin doğum hikayelerinizle ağladım burda. Henüz kalp atışını duyamadık biz cumartesi duymaya gideceğiz dua edin bana 🙏🏻 İkinci tüp bebek denememde pozitif görmüş bir anne adayı olarak biraz hevesle birkaç parça almış olabilirim şimdiden
Hayırlı olsun saglikla kucağına al inşallah canım

Lekele olmadı. Çıkmaz olur mu ohoo evdeki bez stoğunu sattım ben sızdırıyolar diye.
Ben de 2 kez cikti🙈prima care kullanirken 1 kez bel kismindan sleepy kullaniorm suan bacagina cikmis sok oldum🤣sleepy naturel kulakli olanlardan memnun kaldim ben 🌸bebek deterjani ne kullaniorsn ben duru granul kullaniordm alerjisi cikti acaba sabun mu kalior ki dedim uni baby sivi sabun tozuna gectim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    106,3 KB · Görüntüleme: 42
Ben de 2 kez cikti🙈prima care kullanirken 1 kez bel kismindan sleepy kullaniorm suan bacagina cikmis sok oldum🤣sleepy naturel kulakli olanlardan memnun kaldim ben 🌸bebek deterjani ne kullaniorsn ben duru granul kullaniordm alerjisi cikti acaba sabun mu kalior ki dedim uni baby sivi sabun tozuna gectim
Ben de roxy kullanıyordum. Normal dalan sabuntozu aldım. Memnunum.

X