Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
therealsinner therealsinner realcim emzirme sütyenini kullanıyor musun? faydalı bir şey mi? Ben almadım. Almasam da olur mu?
Ben cevap vereyim emzirme sutyeni yerine lcw den emzirme aleti almıştım göğüs kısmı hafif dolgulu en çok onu kullanıyorum Hastanede de onunla
açmaya çok rahat ettim

Ben cevap vereyim emzirme sutyeni yerine lcw den emzirme aleti almıştım göğüs kısmı hafif dolgulu en çok onu kullanıyorum Hastanede de onunla
açmaya çok rahat ettim
Tamam Tülay Hanım, çok sağolun. Bende öyle bir şey alayım o halde. Yorumlarda hanım arkadaşların bazısının gögüsleri çok yara oldu, bazısı o kadar etkilenmedi. Bende doğumdan sonra işe başlamayı düşündüğüm için çok yumuşak formlu bir şey olmaz.

Tamam Tülay Hanım, çok sağolun. Bende öyle bir şey alayım o halde. Yorumlarda hanım arkadaşların bazısının gögüsleri çok yara oldu, bazısı o kadar etkilenmedi. Bende doğumdan sonra işe başlamayı düşündüğüm için çok yumuşak formlu bir şey olmaz.
Bnm aldığım yumuşak değil normal sütyen formunda lcwden aldım şuan takıyorum
Yumuşak olanı takıcam ilk zaman sonra bunu yada dışarda takarım
Arkadaşların dediği gibi atlette olur bak keyfine zevkine 🤗

Ben de cevap vereyim. Benim memeler küçük komple kenara kaydırıp emziriyorum askısından daha kolay. O yüzden yumuşak pedli herhangi bir şey de iş görür benim gibiler için bence.
Benim de göğüsler büyüktü şu an hamilelikte zirve yaptılar.. evde şekline çok takılmam ama dışarı çıkarken mutlaka balenli bi emzirme sütyeni takmak zorundayım kenarlara doğru yayılmasınlar diye 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

therealsinner therealsinner realcim emzirme sütyenini kullanıyor musun? faydalı bir şey mi? Ben almadım. Almasam da olur mu?
Kuzum ben waikikiden iki tane almıştım doğumdan önce ama hiç kullanışlı gelmedi bana.Normal sutyenlerimi kullanıyorum,içine de kraftin pedlerini koyuyorum süt bulasmasin diye.

Kuzum ben waikikiden iki tane almıştım doğumdan önce ama hiç kullanışlı gelmedi bana.Normal sutyenlerimi kullanıyorum,içine de kraftin pedlerini koyuyorum süt bulasmasin diye.
Bende emzirme sütyeni kullanamam gibi geliyor realcim. Fırsat bulup avm gidemedim ama Ebebekteki bana çok yumuşak geldi. tulay283300 tulay283300 hanımın dediği dolgulu atleti deneyebilirim. Senin gögüslerin toparlandı di mi? Yara olmazsa kendi sütyenlerimi kullanırım.
Bnm aldığım yumuşak değil normal sütyen formunda lcwden aldım şuan takıyorum
Yumuşak olanı takıcam ilk zaman sonra bunu yada dışarda takarım
Arkadaşların dediği gibi atlette olur bak keyfine zevkine 🤗
Evet bitter, atlet yattı benimde aklıma. Sen nasılsın canım? Nasıl gidiyor lohusalık? Ağrın sızın var mı?
Ben de cevap vereyim. Benim memeler küçük komple kenara kaydırıp emziriyorum askısından daha kolay. O yüzden yumuşak pedli herhangi bir şey de iş görür benim gibiler için bence.
Tamam Mervecim. Sen yara için merhem almıştın, ihtiyacın olmayacak heralde hiç.

Bende emzirme sütyeni kullanamam gibi geliyor realcim. Fırsat bulup avm gidemedim ama Ebebekteki bana çok yumuşak geldi. tulay283300 tulay283300 hanımın dediği dolgulu atleti deneyebilirim. Senin gögüslerin toparlandı di mi? Yara olmazsa kendi sütyenlerimi kullanırım.

Evet bitter, atlet yattı benimde aklıma. Sen nasılsın canım? Nasıl gidiyor lohusalık? Ağrın sızın var mı?

Ben onu önden kullandım canım hazırlık olsun diye hergün duş sonrası sürdüm. 31. Hafta civarından beri.

Çok şükür iyiyim hafif sancı gibi var biraz fazla hareket edince yoruluyorum 😌
Ödemim çok onu atarsam rahatlıcam inşallah
Darısı sana

ben penye almıştım, çok rahattı, ilk 2-3 kalkan kullandım , dışarıya cıktığım zaman ped koydum
aç kapa olayı cok iyidi, atlet alacaktım ama direkt öyle duramayanlardanım maalesef.

Çok şükür iyiyim hafif sancı gibi var biraz fazla hareket edince yoruluyorum 😌
Ödemim çok onu atarsam rahatlıcam inşallah
Darısı sana
Amin bittercim. Sana da geçmiş olsun. Ödemin için ne dediler? Bitki çayı filan mı içeceksin?
ben penye almıştım, çok rahattı, ilk 2-3 kalkan kullandım , dışarıya cıktığım zaman ped koydum
aç kapa olayı cok iyidi, atlet alacaktım ama direkt öyle duramayanlardanım maalesef.
Ben nolur ne olmaz yine 1 tane emzirme sütyeni alayım da dursun. O kalkanlar bizim gündelik balenli süngerli sütyenlerde pek rahat olmaz diye tahmin ediyorum.

Amin bittercim. Sana da geçmiş olsun. Ödemin için ne dediler? Bitki çayı filan mı içeceksin?

Ben nolur ne olmaz yine 1 tane emzirme sütyeni alayım da dursun. O kalkanlar bizim gündelik balenli süngerli sütyenlerde pek rahat olmaz diye tahmin ediyorum.

bilemiyorum valla, ben çok rahat etmiştim öyle çok göze batmıyor
3 adet penye, dışarı için balenli kullanıyordum.
ilk 2-3 ayı atlattınca bi sisteme oturuyor :)

Ödem 7-10 gün arasında inecekmiş
Bol hareket su içmek dinlenmekmiş 😬

3430 çıktı yavrum. Tombik diyolar yine ama normal bence. Son zamanlar ölçümlerde hep oynaklık oldu zaten bi gün önce 3600 ölçtüm ama o kadar değil bence büyük göründü dedi aynen de öyle oldu. Henüz çıplak kızım. 🥲
Gözün aydın canım. Yoğunluktan çok giremiyorum artık buraya. Sağ salim doğurduk şükürler olsun. 😍 Darısı tüm topik arkadaşlarımıza ☺️

X