Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
B BitterCikilata canım bozuktur o.Degistir hemen.Cok güzel cekio wala.Ben çok şaşırdım beklemiodum bu kadar.Ufacik bişi diye aman dedim bu n kadar çekicek ki😀utandım wala.
Bn netten almıştım temmuzda 1 ay önce farkettirmeden bozukmuş götüremedim 🤦🏼‍♀️ Sana bol bol sağımlar 😍

Kizlar ben de emzirme pompası alacağım, ama ne alsam bir türlü karar veremedim. Lansinoh iyi diye düşünmüştüm ama netteki yorumlarda, emiş gücü iyi değil yazmışlar. Kiwi içinde aynısını yazmışlar keza jirnsure sonra azaliyormus cekim gücü. Önerebileceğiniz bir marka model var mıdır?
Canım ben kiwi aldım yorumları çok başarılıydı diye.Dun ilk defa kullandım.Ben şahsen bayıldım muhteşem bişey.Elektrikli,çekim gücü çok kuvvetli.Benim sütüm çok,memelerim dokunulmicak hale gelmişti,taş gibilerdi bu ufacık şey nasıl bu taş gibi memeyi çeksin dedim ama gayet güzel çekti.60 ml sağım yaptım tek memeden.Daha dayanabilsem bı 60 daha yapardım da dayanamadım.

Kizlar ben de emzirme pompası alacağım, ama ne alsam bir türlü karar veremedim. Lansinoh iyi diye düşünmüştüm ama netteki yorumlarda, emiş gücü iyi değil yazmışlar. Kiwi içinde aynısını yazmışlar keza jirnsure sonra azaliyormus cekim gücü. Önerebileceğiniz bir marka model var mıdır?
En iyi marka medela dediler biz onu aldık, hastanelerde de o kullanılıyor

Merhaba kızlar Bu grubu sonradan gördüm. Bez olarak ne tavsıye edersınız dıger çocuklarımda hep primq kullandım bundada devammı etmelıyım bılemıyurım. Bırde bazı paylaşımlarda bazı bezlerin 1 numarası cok küçük dıye okumuştum kac numara aldınız

Bitter bak bu kızda Philips Avent almış. Bozuk sanmıs. Kauçuk bir başlık var. O tam oturmalıymış.

Evet bu dün benim başıma da geldi.Bi valf var onu takmadan boş boş çektim ne ağrı ne sizi ne tek damla süt.Sonra kullanma kılavuzunda bı baktık o valfi takmak gerekiomus.

Çalışanlar veya bebek emmediği için sürekli sağacaklar için ameda veya medela çiftli tavsiye ederim. Ama arada sırada lazım olacaksa daha uygun bir şey alınabilir.

ilk cocukta 3-4 gün sütüm gelmemişti acilinden sipariş vermiştim iki başlı lansinoh almıştım,
sütüm aşırı olmadığı için 30-40 cc arası toplayabiliyordum bazı günler 50 cc
gace cocuk ısrarla uyanmadığında mastit olmamak adına sütü çekmek güzel oluyordu

Merhaba kızlar Bu grubu sonradan gördüm. Bez olarak ne tavsıye edersınız dıger çocuklarımda hep primq kullandım bundada devammı etmelıyım bılemıyurım. Bırde bazı paylaşımlarda bazı bezlerin 1 numarası cok küçük dıye okumuştum kac numara aldınız
3400 kg 53 cm doğan 3 günlük kızıma Prima prematüre kullanioruz🥰ne sızıntı,ne pisik yaşadık.Biz memnunuz❤️

Gene bi parti alisveris cilginligi daha yaptim, kanaat ettim ben corap seviyorum boyle cekmecelerden tasacak, evdeki herkese aliyorum :) indirimde Oglanlara alıyorum arada sıkılıp kizima da aliyorum.Buyuk ciciler de alinmis oldu biraz.
Yenidogan bedenlerde zibin tulum vb. hicbirsey almayi sevmiyorum aslinda onu da babaanneye biraz ittiririm artik 🙈🤭🤫 Hicbirsey almadi artik birsey alsin, alir sagolsun da hep bi yon vermek lazim :KK66:)
Gardrobu almistim, 2 gun once beşikler de alindi.
Geriye yataklar ve uyku seti kaldi. Bir de duvar kagidi sectim mi bitmistir.
Atesolcer almaktan da vazgectim ev atesolcer doluymus, braun kulaktan, markasiz bi alindan, braun koltukalti, bir de aventin atesolcer seti var hem emzik gibi olan bir de makattan.. Piller yenilenecek oyle bi ufak is var sadece.

Eklentiler

• Screenshot_20211123-170148_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211123-170148_Samsung Internet.jpg
    73,1 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_20211123-170158_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211123-170158_Samsung Internet.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_20211123-170206_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211123-170206_Samsung Internet.jpg
    182,8 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_20211123-170213_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211123-170213_Samsung Internet.jpg
    220,1 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_20211123-170221_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211123-170221_Samsung Internet.jpg
    108 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_20211123-170228_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211123-170228_Samsung Internet.jpg
    88,6 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_20211123-170236_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211123-170236_Samsung Internet.jpg
    256,2 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_20211123-170244_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211123-170244_Samsung Internet.jpg
    95,1 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_20211123-170256_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211123-170256_Samsung Internet.jpg
    101,6 KB · Görüntüleme: 36
Gene bi parti alisveris cilginligi daha yaptim, kanaat ettim ben corap seviyorum boyle cekmecelerden tasacak, evdeki herkese aliyorum :) indirimde Oglanlara alıyorum arada sıkılıp kizima da aliyorum.Buyuk ciciler de alinmis oldu biraz.
Yenidogan bedenlerde zibin tulum vb. hicbirsey almayi sevmiyorum aslinda onu da babaanneye biraz ittiririm artik 🙈🤭🤫 Hicbirsey almadi artik birsey alsin, alir sagolsun da hep bi yon vermek lazim :KK66:)
Atesolcer almaktan da vazgectim ev atesolcer doluymus, braun kulaktan, markasiz bi alindan, braun koltukalti, bir de aventin atesolcer seti var hem emzik gibi olan bir de makattan.. Piller yenilenecek oyle bi ufak is var sadece.
Güle güle giysinler. Yalnız oğlanlar, beşikler derken kafam karıştı, kısmetse kaç çocuk olacak? Benim 3. geliyod acayip gözümde büyüyor, korkuyorum da.

Yaza bile kıyafetler hazır 😍
Ateş ölçer koleksiyonu mübarek🤣 güle güle giysinler

X