Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kizlara cicekler bocekler bize de anca boyle desenler
Cocugumun her kiyafetini cizgili aldigimi fark edince biraz da degisik desenli alayim deyince ben
Baya büyük görünüyor bunlar. Ben en fazla 6 aylık için birkaç parça bir şey aldım. Çocuk bir doğsun da iri bir bebek olursa ona göre hareket etmeyi düşünüyorum Eşim 4,5 kilo doğmuş da tırsıyorum biraz

Cocugumun her kiyafetini cizgili aldigimi fark edince biraz da degisik desenli alayim deyince ben
Ay enine aldın da çizgili çocuğu şüşko göstersin diye mi? Bunlar da çok güzel sağlıkla giysin.

GAP takım mağazadan mı netten mi
Nette hiç böyle takım yok yada bn mi bulamıyorum

Bunlarda çok güzel
Tesekkur ederiz sekerim anca bu kadar desenlenebiliyoruz oglus analari olarak
Cnku bunlarin ilk ikisi 9 aylik, sondaki 3-6 aylik bizim basimizda bi merve var bize hep buyuk alin deyip durdu biz de mecbur kucuklere doyunca buyuk beden stoklamaya basladik
Ay enine aldın da çizgili çocuğu şüşko göstersin diye mi? Bunlar da çok güzel sağlıkla giysin.

Ressssmen icindeki kaynana disa vurdu suan hic aklima gelmemisti cok mantikliymis, gezmeye giderken bol bol cizgili giydireyim de bu cocuk ac demesinler
GAP takım mağazadan mı netten mi
Nette hiç böyle takım yok yada bn mi bulamıyorum
Magazadan

Ama haklı çabuk büyüyorlar her ay kıyafet alıcan almak istiyonsa küçük alcen
Biraz zaman geçsin zaten az büyük alım dicen şimdi bilmiyon
Haftasonu çıkcam dışarı bi bakıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…