Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ya kizlar birde benim sipa surekli karnımda toplanıyor sizlerde de oluyormu yalancı kasilma denilen sey bu mu acaba?🤔

lonely bird lonely bird 16 kasım randevum iptal oldu tatil ya o hafta okul 13 kasıma alacaktım 12-13 kasım dr izinliymiş 11 kasıma aldım saat 10 da 🤣

Yok kontrolden geldik, maasallah her sey yolunda, doktor normal mi konusmstk dedi evet evet dedim, hc bsy demedi ehehehe. 40i bekleyecek gibi duruyor, suan bir baski yok dedi, anca suratini sisirp duruyor sapsirik 🤣

Cok tatlılar maasallahhh🥰🥰
Bu kada rahat çok fena yaa. E bu gelmezse biz ne zaman ortamı bascaz çıkarcaz diye sormadın mı?

Yok kontrolden geldik, maasallah her sey yolunda, doktor normal mi konusmstk dedi evet evet dedim, hc bsy demedi ehehehe. 40i bekleyecek gibi duruyor, suan bir baski yok dedi, anca suratini sisirp duruyor sapsirik 🤣

Cok tatlılar maasallahhh🥰🥰
İyi demişsin yoksa seni fışştt keseceydi 🤣kafa aşagıda mıydı kanala girmiş mi az kaldı zmn geçmez

Sevgili tecrübeli anne adayları 🌸 temmuzda doğum yapacağım kısmetse. Dayanamayıp h&m den zıbın takimi aldım 1-2 ay , etikette 56 cm yazıyor. Yaa inanılmaz küçük geldi gözüme, bebiş bu kadar minnak mi olacak doğunca yoksa h&m kalıpları mı küçük, yardımcı olursanız sevinirim ☺️

X