Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kizlara cicekler bocekler bize de anca boyle desenler😒
Cocugumun her kiyafetini cizgili aldigimi fark edince biraz da degisik desenli alayim deyince ben😌
Baya büyük görünüyor bunlar. Ben en fazla 6 aylık için birkaç parça bir şey aldım. Çocuk bir doğsun da iri bir bebek olursa ona göre hareket etmeyi düşünüyorum 🥴 Eşim 4,5 kilo doğmuş da tırsıyorum biraz :KK48:

Cocugumun her kiyafetini cizgili aldigimi fark edince biraz da degisik desenli alayim deyince ben😌
Ay enine aldın da çizgili çocuğu şüşko göstersin diye mi? 🤪 Bunlar da çok güzel sağlıkla giysin. 🤗

GAP takım mağazadan mı netten mi
Nette hiç böyle takım yok yada bn mi bulamıyorum 🙄

Bunlarda çok güzel 🤗
Tesekkur ederiz sekerim anca bu kadar desenlenebiliyoruz oglus analari olarak😂😂
Baya büyük görünüyor bunlar. Ben en fazla 6 aylık için birkaç parça bir şey aldım. Çocuk bir doğsun da iri bir bebek olursa ona göre hareket etmeyi düşünüyorum 🥴 Eşim 4,5 kilo doğmuş da tırsıyorum biraz :KK48:
Cnku bunlarin ilk ikisi 9 aylik, sondaki 3-6 aylik🙈 bizim basimizda bi merve merve var bize hep buyuk alin deyip durdu biz de mecbur kucuklere doyunca buyuk beden stoklamaya basladik😂
Ay enine aldın da çizgili çocuğu şüşko göstersin diye mi? 🤪 Bunlar da çok güzel sağlıkla giysin. 🤗

Ressssmen icindeki kaynana disa vurdu suan😂 hic aklima gelmemisti cok mantikliymis, gezmeye giderken bol bol cizgili giydireyim de bu cocuk ac demesinler🥶🥶🥶
GAP takım mağazadan mı netten mi
Nette hiç böyle takım yok yada bn mi bulamıyorum 🙄
Magazadan🙈

Tesekkur ederiz sekerim anca bu kadar desenlenebiliyoruz oglus analari olarak😂😂

Cnku bunlarin ilk ikisi 9 aylik, sondaki 3-6 aylik🙈 bizim basimizda bi merve merve var bize hep buyuk alin deyip durdu biz de mecbur kucuklere doyunca buyuk beden stoklamaya basladik😂

Ressssmen icindeki kaynana disa vurdu suan😂 hic aklima gelmemisti cok mantikliymis, gezmeye giderken bol bol cizgili giydireyim de bu cocuk ac demesinler🥶🥶🥶

Magazadan🙈
Ama haklı çabuk büyüyorlar her ay kıyafet alıcan almak istiyonsa küçük alcen🤣
Biraz zaman geçsin zaten az büyük alım dicen şimdi bilmiyon 😬
Haftasonu çıkcam dışarı bi bakıyım 🤗

16359431391625253815064741726452.jpg
eski tülden kiyafet kesemizide yaptık merve merve bedava bak para vermedim😜

X