Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Demicem canim tesekkue ederim, birde bebege bir zararı olmaz demi 2 gundur cok hareketli degil sanki
Çok limon tüketmeyin tansiyonunuzu düşürür. Nane limon da çok önerilmiyor diye bilyrum fazla içmeyin hepsinden azar azar

Merhaba herkese, temmuz başı görünüyor doğum tarihim, çok erken ama heves ettim bir iki tane çıtçıtlı body almak istedim. Yaz bebesine kaç aylık almak lazım 1-3 ? 3-6? Temmuz Ağustos da giyecek bir ihtimal Eylül

Kolsuz almalısın mümkünse jakarlı kumaş. Iki bedeni de giyer yazın. 1-3 ay ortalama 40ına kadar giyiliyor. Bebe mağazası çalışanlığı tecrübemle konuşuyorum.

Kolsuz almalısın mümkünse jakarlı kumaş. Iki bedeni de giyer yazın. 1-3 ay ortalama 40ına kadar giyiliyor. Bebe mağazası çalışanlığı tecrübemle konuşuyorum.
Cok teşekkür ederim elim hep %100 pamuk kumasa gidiyor ama hata mı yapıyorum öyleyse

Cok teşekkür ederim elim hep %100 pamuk kumasa gidiyor ama hata mı yapıyorum öyleyse
Tabi pamuklu olacak.
Kıştan almayın mümkünse yanlışlıkla kalın kumaşları alabilirsiniz . Ben hep yazlık almışım ince kumaşları, çift kat giydireceğim

Kizlar ben cok kötü grip oldum 2 gundur başımı kaldıramıyorum aranizda grip olup dogal yontemlerle atlatan varmi?
Keçiboynuzu özü icine zencefil limon tarcin, kemik suyuna limonlu sirkeli sarimsakli çorba, icecekler sıcak degil ilik icilmeli, sıcak tuketmek iltihabi artirir. Biber, muz, havuc gibi vitaminli yiyecekler de bolca tuketilmeli

Keçiboynuzu özü icine zencefil limon tarcin, kemik suyuna limonlu sirkeli sarimsakli çorba, icecekler sıcak degil ilik icilmeli, sıcak tuketmek iltihabi artirir. Biber, muz, havuc gibi vitaminli yiyecekler de bolca tuketilmeli
Saol canım bol bol c vitamini tüketmeye calisiyorim

Ya saglikla buyut canim gozunuz aydin

Ayy darısı bizlerin başına inşallah sağlıkla büyütün.

Çok şükür. Sağlıkla büyüsün.

Hepinize tek tek teşekkür ederim kızlar therealsinner canım detayları paylaşacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…