Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben weleda alacağım galiba,neden bilmiyorum diğer hepsi mustela aslında 😂
Weleda da çok güzel bi marka memnun kalırsam diğer ürünlerde de ona geçerim dedim
Aynı düşünmemiz 🤣Onu da düşünmüyor değilim kararsızım
Bnm de diğerleri mustela
Evet çok iyiymiş 👍🏼

Ben Prima prematüre aldım.Yorumlarda alan herkes prematüre yazdigina bakmayın tam yenidoğan için diodu.5 kg ye kadar da kullanımı vardı aldım bende.Losyonumu da Johnson baby cotton touch aldım nerdeyse kendime kullanıcam mis bı koku.Chicco konak tarağı alsam mı diorum kızlar.Konak her bebekte olur mu?Olmasa da önlem olarak dursun dedim.Gerek olursa hemen elimin altında olur.

Ben Prima prematüre aldım.Yorumlarda alan herkes prematüre yazdigina bakmayın tam yenidoğan için diodu.5 kg ye kadar da kullanımı vardı aldım bende.Losyonumu da Johnson baby cotton touch aldım nerdeyse kendime kullanıcam mis bı koku.Chicco konak tarağı alsam mı diorum kızlar.Konak her bebekte olur mu?Olmasa da önlem olarak dursun dedim.Gerek olursa hemen elimin altında olur.

Chicco Konak tarağına 40-50 lira vermek bence saçma. Geçen mağazada baktım minicik bir şey. Başka markalardan bir farkı yok plastik sonuçta. 10 liralık bir konak tarağı alsak olur bence.

5 kg a kdr oluyor diye biliyrm:)gozumuze minik geliyor tabi ama olur
Kilo olarak uygunsa olur zaten ne kadar popişi olacak
Konak her bebekte olmuyor kizimda almıştım tarağı ama bir kere bile kullanmadim sayılır, inşallah olmazlar gerek duymayiz

pastelmom pastelmom gözün aydın canım. 🌺 Doğum nasıl oldu? Bebek sen iyisindir inşallah. Müsait olunca yaz.
melinda- melinda- seninde güzel haberlerini bekliyoruz. 🙏🏻
Ay ne güzel. Sapır sapır doğumlar başladı 💃💃
Doğum planlı sezaryen idi acil sezaryen ile sonuclandı 😊 çok şükür ikimiz de iyiyiz meleğim yanımda bir sıkıntısı yok teyzesi

Hemen hemen her bebekte oluyor ama tarakla geçiyor diye bişi yok ki yine de sen bilirsin

X