Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bence ilk mesaja alışveriş listesi filan eklesek daha iyi olur da bi ara yapmak lazım işte. çünkü ilk bakanlar bizi bilmiyo alışverişle ilgili bi şeyler için giriyolar.
Ay ben bunu Aralık Anneleri grubuna yazdım zannediyorum Merve ya. Ben de niye alakasız olsun ki diyorum. O gruba ekleyelim demek istemiştim

Ay ben bunu Aralık Anneleri grubuna yazdım zannediyorum Merve ya. Ben de niye alakasız olsun ki diyorum. O gruba ekleyelim demek istemiştim
Ben de alla allaaa diyom Ona çekecez bi ayar canım inşallah tabi ki.

Kizlar sleepy yenidogan 1 aldim bezi hastane icin baska da almam gerekir mi kucuk gorunuyo ama olur di mi

Biz senle gizli gizli aynı gidiyoruz gerçekten benim de losyonum kaldı
Eee ne güzel ya hala ne alsam diye kararsızım
Mustelanın stick var ondan mı normal mi alsam yoksa başka marka mı sen ne düşünüyorsun

Eee ne güzel ya hala ne alsam diye kararsızım
Mustelanın stick var ondan mı normal mi alsam yoksa başka marka mı sen ne düşünüyorsun
Ben weleda alacağım galiba,neden bilmiyorum diğer hepsi mustela aslında
Weleda da çok güzel bi marka memnun kalırsam diğer ürünlerde de ona geçerim dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…