Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Biraz alakasız olur sankim.

Ya bilsek güzel olurdu, tecrübesizlere de ışık olurdu. Son adet tarihi ve doğurduğu tarih diye görülse iyi olurdu gibi geldi.
Bence ilk mesaja alışveriş listesi filan eklesek daha iyi olur da bi ara yapmak lazım işte. çünkü ilk bakanlar bizi bilmiyo alışverişle ilgili bi şeyler için giriyolar.

pastelmom canimmmm gözün aydinnn hayırlı uğurlu olsun.Ay daha dün neler konusuoduk kız gitti doğurdu kendini iyi hissedince detayları bekliyoruz.Seni ve minnoshu öpüyorum ay dur seni öpüyorum minnoshu mis mis kokluyorum

Ya bilsek güzel olurdu, tecrübesizlere de ışık olurdu. Son adet tarihi ve doğurduğu tarih diye görülse iyi olurdu gibi geldi.
Doğum yapanlar durumlarını guncellerse altta yazıyor ya canım
Atıyorum bebeğimin doğduğu günden bu güne 10 gün geçti diye...

Patikli tulum şimdiki aklım olsa almazdim boy hızlı uzadığı icin hemen kcuuck kalio

Bol.bol ağız bezi kusanbebeklere özellıkle cok laızm oluo alt üst takım daha avantajlı bide külotlu çorap kış bebekleri icin

Ben de kan dolaşımı mevzusunu duyunca almadım.Yoksa kombinler vardı kafamda

Bol.bol ağız bezi kusanbebeklere özellıkle cok laızm oluo alt üst takım daha avantajlı bide külotlu çorap kış bebekleri icin
Külotlu çorap rahatsız etmez mi ya onun yerine iki takım alt giydiririz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…