Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bu pat pat a nasil uye oldunuz ya .. telemi indirdiniz... Netteki sitede mi

Patpat dan aldığım geldi kızlar 21 TL'ye kargo dahil almıştım ☺️ kalitesi malı çok güzel bir de mor bandanası var yanında
Benimde aldığım bugün geldi yumuşacık ☺️

Eklentiler

• E47E66EC-7A70-4903-A978-CB3E0F09B6BF.jpeg
    E47E66EC-7A70-4903-A978-CB3E0F09B6BF.jpeg
    275 KB · Görüntüleme: 77
Ben de takımın penye battaniyesini koydum. Odada nohutu da üstüne sararım dedim ama bazı videolarda kocaman battaniyeye sarmışlar bebekleri.
Ben de yenidoğan takimi penye battaniye ile nohutu birlikte verilecek şekilde paket yaptım üstüne yazdım bebekler üşür derler sarıp sarmalayip getirsinler odaya 😍

Kızlar günaydın 😊
Bebeklerinde kehribar kolye kullanan var mı?
Natural ambers isimli sayfa en guven veren oldu. Model secenekleri de cok. Bebektense cocuk boyunu tercih ettim🌸
Kızlar aranızda göğüs pompası alan var mı 🤔 Ben henüz almadım kararsızım. Aldıysanız marka model var mı bir öneriniz?
Lansinoh elektirikli pompasini tavsiye uzerine aldim 🌸

Kızlarrrrr ben kızıma kavustum 31.10.2021 saat 00.10 da🥰 anca ağrılarım dinmeye başladı sizlerle paylaşmak istedim🤗 detayları müsait olunca paylaşacağım🌺
Vaay gözün aydınnn. Allah analı babalı büyütsün. Maşallah maşallah.

merve merve ya şu grubun başına doğuranların tarihlerini ve neleri oldu (kız/erkek/ikiz) onları yazsak ne güzel olurdu. Sana zor olur mu?

X