Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ayy ne güzeller, bende 11 aylık kızıma zürafalı takımlardan aldm çok güzeller çok ince değil tam kışlık hafif serin evler için ben çok memnunum severek kullanıyorm.
Ben de biraz büyük olsun bahara doğru kullanır gibi diye düşünüp aldım ama bakalım toraman ne zaman giyer bizim. 🤣

Hastanedeyim ben kizlar.
Dün sabah geldik, acilmam yoktu.. fitil gibi bir sey koydular. Anca bu saate biraz kasilmalarim başladı.
Merak edenlere hemen soyleyeyim cunku ben cok merak ediyordum nasil diye 🤪 Su an icin sadece belimde adet sancisi gibi bir sanci var. Ara ara gidip geliyor. Dayanilmayacak bir sey degil. Su an icin tabi, ilerleyince ne olur bilemem. 😅
Bakalim bekliyoruz. 🤗
Ayyyy Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin canim benim normal dogum sanirim insallah kolayca olur haber ver kendini iyi hissedince🥰🤲

Hastanedeyim ben kizlar.
Dün sabah geldik, acilmam yoktu.. fitil gibi bir sey koydular. Anca bu saate biraz kasilmalarim başladı.
Merak edenlere hemen soyleyeyim cunku ben cok merak ediyordum nasil diye 🤪 Su an icin sadece belimde adet sancisi gibi bir sanci var. Ara ara gidip geliyor. Dayanilmayacak bir sey degil. Su an icin tabi, ilerleyince ne olur bilemem. 😅
Bakalim bekliyoruz. 🤗
Başka başka şekilde anlatılabilse keşke şu ağrılar ben adet olunca ağrı çekmem ki :KK70:
Doğuran kadından da talebime bak 🤣🤣

Inşallah mükkemmel geçsin doğumun. 🤲🏻 🥲🥲
Çok heyecanlı. 🥲

Inanıyorsan Ayetel kürsi oku. Felak Nas oku. 🥰

Ayyyy Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin canim benim normal dogum sanirim insallah kolayca olur haber ver kendini iyi hissedince🥰🤲
Amin insallah 😍 cok tesekkur ederim guzel dileklerin icin canim.
Evet su an icin normal dogum olacak gibi gorunuyor. Haberdar ederim insallah bi dogsun da minnosum 😋

Başka başka şekilde anlatılabilse keşke şu ağrılar ben adet olunca ağrı çekmem ki :KK70:

Çok heyecanlı. 🥲

Gaz sancisinin arkada oldugunu dusun merve ben yarim cektim o aciyi ama o gaz sancisinin boyle nefesini keswcek gibi oldugu hal belinde ve karninda oldugu hali gibi

Kızlar bende bu arada ebeveyn kontrollü 3 tekerlekli bisikletlere bakıyorm. Kullanışlı mı sizce? Sıfırlar uçmuş alırı pahalı ama 2.eller uygun bir iki tane beğendik. Kullanan var mı aranızda

Bebek arabası fiyatındaydı onlar. Bebek arabası gibi yatan modelleri var. Gerek var mı öyle pahalı Şeylere bilemedim. Büyüdüğünde plastik 3 tekerlekli alınır.

Hastanedeyim ben kizlar.
Bakalim bekliyoruz. 🤗
Hadi bakalm hayırlı bol acısız doğumlar.. Ben normal yapamadm çok istemesem de saba nasip olur inş anlık yaz buraya bence ilerde de bakarsn ne günlermiş var be dersin 😅 çokk güzel heyecanlar 💕💕 suyumun geldiği zamanki heyecanım korkum sevincim ayy çok başkaydı. İnsan her duyguyu aynı anda yaşıyor dün gibi 💕💕🥰

Hastanedeyim ben kizlar.
Bakalim bekliyoruz. 🤗
Ayy doğum mu başladı 😍Allah yardımcın olsun hadi bakalım güzel haberler bekliyoruz🤗

Çok heyecanlı. 🥲

😆 ben de adet sancisi cekmem aslinda. Omrumde 2 kere falan olmustur ama ayni ona benziyor iste 😆

Bel kemiginde agri gibi dusun. Gidip geliyor sabit degil.
Tesekkur ederim canim, Insallah dedigin gibi mukemmel gecer 😁 Hamileligim guzel gecti cok sukur finali de guzel yapmak isterim 🤣
Evet inaniyorum ve okuyorum arada allah kolaylastirsin insallah. 🤲

😆 ben de adet sancisi cekmem aslinda. Omrumde 2 kere falan olmustur ama ayni ona benziyor iste 😆

Tesekkur ederim canim, Insallah dedigin gibi mukemmel gecer 😁 Hamileligim guzel gecti cok sukur finali de guzel yapmak isterim 🤣
Ben bu akşam misafifliğe gittim çok oturdum benim de belim ağrıyo şu an 🤣 seni fifty fifty anlıyorum. 🤪🤪

Güzel haberler ver bize inşallah. 🥲

Bir avazda sağ sağlim doğurursun inş 🙏🏼 Sen yurt dışındaydın sanırım canım erken değil mi fitil için, orda son ana kadar bekliyorlar diye biliyorum 42. Haftaya kadar

Ayynen bilemiyoz napalım 🥲. Bi de link alalım nelere bakıyosun merak ettim.
Link atamıyorm da telefondan yazdığm için, bir de 2.el bakıyorm uygulamalardan. Baby toys markasına takıldm. Tek model zaten. Üretilmiyormş artk ebebek markasıymış. Kraftın var bir iki modeli. 2.elleri de 300 400 tl civarı.
Bizimki çamaşır sepetinde gezmeyi çok seviyor da 😅 babası ip bağlayıp evde geziriyo hiç sesi çıkmıyo. Bizde bisiklet alalm bari dedk gezsin diye ordan aklımıza düştü 😅

Link atamıyorm da telefondan yazdığm için, bir de 2.el bakıyorm uygulamalardan. Baby toys markasına takıldm. Tek model zaten. Üretilmiyormş artk ebebek markasıymış. Kraftın var bir iki modeli. 2.elleri de 300 400 tl civarı.
Bizimki çamaşır sepetinde gezmeyi çok seviyor da 😅 babası ip bağlayıp evde geziriyo hiç sesi çıkmıyo. Bizde bisiklet alalm bari dedk gezsin diye ordan aklımıza düştü 😅
Boşverin gezmesin kendi yürüsün gezsin. 🤣🤣

Hadi bakalm hayırlı bol acısız doğumlar.. Ben normal yapamadm çok istemesem de saba nasip olur inş anlık yaz buraya bence ilerde de bakarsn ne günlermiş var be dersin 😅 çokk güzel heyecanlar 💕💕 suyumun geldiği zamanki heyecanım korkum sevincim ayy çok başkaydı. İnsan her duyguyu aynı anda yaşıyor dün gibi 💕💕🥰
Guzel dileklerin icin tesekkur ederim canim. 🥰🥰
Bakalim su an icin kasilma var acikliga bakmadilar daha. Nasip tabi ama normal olarak planlandi. Ve normal olursa benim icin daha iyi olur. Bakacak kimsem yok cunku esimden baska.
Yazarim vakit buldukca insallah❤

Bakalim su an icin kasilma var acikliga bakmadilar daha. Nasip tabi ama normal olarak planlandi. Ve normal olursa benim icin daha iyi olur. Bakacak kimsem yok cunku esimden baska.
Hiç endişelenme doğum nasıl olursa olsun annelik gücü geliyor misler gibi bakıyorsun bizde eşimle kendimz baktık ne annem ne kv kimse 1 gece bile kalmadı. Bebeğim de zor gazlı bir bebekti üstelik. En güzel en iyi annesi bakar annesi bilir bebeği💕 kimseye ihtiyacınız yok

Kasılma karnın taş gibi olması toplanması di mi? Dogururken de aynısı oluyo di mi?

Sorgularken kendimi agnes gibi hissettim. 🤣
agnes-gru.gif

X