Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Tamam 1 battaniye daha eklerim. Tek kullanımlık alt açmada koydum 3 tane unutmuşum yazmayı. Hasta bezi o kadar ihtiyaç olur mu ki 🙊 tüm paketi koyayım o zaman
Bn de nolur nolmaz diye 1 paket extra pes koyacam 4 depent koydum

Peki bnm kız doğuracak olup Mavi pijama almam :KK70::KK70:
Kuzum wala ben hiç renk cinsiyetcisi değilim.Mesela bı mavi pijama beğendim onu sipariş edicem,silikon emzik kutumu turkuaz aldım.Erkek olsaydı da pembeli turkuazli floral desenler var onlardan giydiricektim.Florali erkekte daha çok beğenirim.Renklerin cinsiyeti olmaz ki canın hangi rengi istiosa onu al😍❤️

Kuzum wala ben hiç renk cinsiyetcisi değilim.Mesela bı mavi pijama beğendim onu sipariş edicem,silikon emzik kutumu turkuaz aldım.Erkek olsaydı da pembeli turkuazli floral desenler var onlardan giydiricektim.Florali erkekte daha çok beğenirim.Renklerin cinsiyeti olmaz ki canın hangi rengi istiosa onu al😍❤️
Gerçi bn oğlumda pembe pijama giydim 🤣🤣

Bak bunlara

Bak bunlara
Ah kuzum bakmaz miyim baktım ama beden yok.Bu e bebek ve waikikide beden bulmak imkansız😢

Burda dogumun baslamasini bekleyen birileri vardi sanirim. Eger varsa youtubedan diyetisyen gokce akbas in videosunu izlesin kizlar, esi kadin dogum uzmani onun onderliginde cesitli seylerle dogal dogumunu baslatmis (38.haftasinda ustelik), denedikleri her sey bilimsel. Umarim birilerinin isine yarar🙏🏼

Burda dogumun baslamasini bekleyen birileri vardi sanirim. Eger varsa youtubedan diyetisyen gokce akbas in videosunu izlesin kizlar, esi kadin dogum uzmani onun onderliginde cesitli seylerle dogal dogumunu baslatmis (38.haftasinda ustelik), denedikleri her sey bilimsel. Umarim birilerinin isine yarar🙏🏼
Şöyle şeyler bana önermeyin. :confused: benim canım 37 38de doğurmak istiyor. :KK53:

Tabi sen benim göbeği görmedin 🤣
ahaha görmeme gerek yok bacım benim göbeğinde maşalahı var bebeğinde maşallahı var:KK48: 29. haftada 1830 gram dedi doktor böyle giderse 40 haftada 3500 gramı geçecek:KK51: hayır birde erkek bebek 41-42 de doğarsa nolcek
:nazar:

X