Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Şimdiii ben bir park yatak karşıtıyım sebebi de WOMAN WOMAN çünkü bunlar hep plastik ve polyester kumaşlardan yapılıyor bana uzun uzun güzel güzel anlattı. Şimdi klasik ahşap beşiklerin de gayet kademeli güzel ayarları var. Hem de son zamanlarda vernik bile vurulmuyor ham ahşap ve zaten alacağın korumalıklar da pamuklu olacak. 🤗
Aferin akilli bidigima 🤓🤗😘

Çok güzel açıkladın ve o an fikrim değişti inan. 😘😘 Bu bebe nasipse kendi ayaklanıp dikildiği zaman beşiği de kemirecek muhtemelen oral dönem malum. Niye laylonu ısırsın benim çocuum. 🤣
Aferin, aradigim kan bulundu 😍 aynen oyle, dislik olarak yataklari kemiriyorlar, neden laylom kemirsin bu bebeler 🤓

Aferin, aradigim kan bulundu 😍 aynen oyle, dislik olarak yataklari kemiriyorlar, neden laylom kemirsin bu bebeler 🤓
Bebek arabamızı aldı halamız gördün mü 🥲

20210715_124225.jpg

Evde o sevmediğin haroşa renkli battaniyemizi filan atıp içinde çocuk varmış gibi gezdirdim bir iki tur 🤣🤣

O battaniyeyle degil de baska bi seyle gezdirsen daha iyi olurmustu 🤣🤣🤣 saglikla dogsun, kendini gezdir 🥲🥲🥲 ay aglicam dur, ben sulugoz yengecim unuttun mu 🙈
Kış bebesi en kalın o onu örttüm sus 🤣 nasipse astronot tulum alacam bebeme inşallah ya en heves ettiğim şeylerden biri 🥲 ayy dpğunca aglarsın dur şimdi ağlama 🤣

Kizlar hepsiburada da su ates olcer 54 tl sepete ekleyince 40 oldu🤩

Eklentiler

• 20210718_220814.jpg
    20210718_220814.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 81
Temassiz almayin, en dogru olcum koltukalti veya makattir yeni doganda. Eski usul koltukaltindan olcer veya hic olmazsa kulaktan olcer alin. Temassizlar yanlis olcebiliyor yetiskinlerde bile
Olcum konusunda yorumlari iyydi ona guvedim. Eski usul de var elimde teyit gerektirirse. Ben bunlardan isin yayma konusunda tereddutteydim arastirinca sadece iddialar mevcuttu aldim bakalim. Insallah cok kullanmami gerektiren durum olmaz ☺️☺️ hep güzel sonuclar ciksin 🌸🌸

X