Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
İyi akşamlar çoğu arkadaş emzik verip vermeme konusunda çok kararsız gördüğüm kadarıyla ama ben iki çocuğumda da hemen ilk günden verdim ve işime yaradı.resmen susturucu gibi birşey ama her ağladığında vermiyordum. Tok olduğundan emin olduğum zaman veriyordum. Yani emzirmek yerine boş emziği emmesine gönlümüz razı olmaz ki aynı zamanda bebekler çok akıllı aç olduklarında emziği iki kere çekince üçüncüye diliyle atıyorlar süt gelmediği için😁 ayrıca Asla meme reddi de yaşamadım. İlk oğlumda avent almıştım emzik diğer marka ve uçları asla tutmamıştı. Ama on sene önce heryerde o marka ve modeli bulamadığımdan çok zorlanmıştım o yüzden ikinci oğlumda normal bir marketten damaklı emzik almıştım heryerde bulunan türden çok şükür onu tutmuştu. Şimdi de bebeğime vereceğim inşallah bu da tutar ama bu sefer hangi marka vereceğim bilmiyorum şuan herşeye ulaşım internet sayesinde kolay olduğu için ulaşımdan önce sağlık önemli tabiki.
Emzik verecek olan arkadaşlar araştırdı mı acaba hangi marka ve modelde karar verdiniz?
ben bundan aldım
8058664128419_1.jpg

E dürt o zaman şimdiden 🤣 sarılar kalır ya sarılarla ilgilenmediler. Ama bence güzel tatlı bi sarı.
Ay kıyamam ya sabah geldi işten bende yeniyim buralarda tek çıkmak istemiyorum sarı olsun mavi olsun fark etmez sarıyı çok severim ayrıca😊

Iyi bulmuşsun yemişler burda 🤣
Yok başta bulamadım kız için olanı kalmıştı sadece başka yok mu dedim her şubeye 2 tane bi mavi bi pembe geliyor satıldı mavisi dedi bende yaa ben hamileyim şimdi nasıl bulcam geze geze dedim oradaki kız üzüldü hemen diğer şubeleri aradı elinde olan varmş ayırın hamile bir bayan geliyor dedi koşa koşa oraya gittim 😂

Bende sabah uğradım bunları aldım
Kumaşlar beklediğimden yumuşakmış.
Emzirme yastığı aldım geri koydum emin olamadım

Eklentiler

• 90CF45C9-A9C2-466B-BF1D-ED84A7C527A9.jpeg
    90CF45C9-A9C2-466B-BF1D-ED84A7C527A9.jpeg
    156,5 KB · Görüntüleme: 83
  • E1F6836A-2155-4FF3-8E74-6D59B22001F3.jpeg
    E1F6836A-2155-4FF3-8E74-6D59B22001F3.jpeg
    144,7 KB · Görüntüleme: 86
Yok başta bulamadım kız için olanı kalmıştı sadece başka yok mu dedim her şubeye 2 tane bi mavi bi pembe geliyor satıldı mavisi dedi bende yaa ben hamileyim şimdi nasıl bulcam geze geze dedim oradaki kız üzüldü hemen diğer şubeleri aradı elinde olan varmş ayırın hamile bir bayan geliyor dedi koşa koşa oraya gittim 😂
Ay sagolsunlar ya 😍

Ben daha önce almıştım emzirme yastığı çok işime yarayacağını düşünüyorum.

ilk bebeğimde hediye gelmişti, en sevdiğim şeydi sonra anneme vermiştim bel için aldı gitti
yenisini alacağım ilki gibi güzel bakıyorum.

X