Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Arkadaşlar doğumdan sonra kanama adet kanı şiddetinde mı oluyor yoksa daha mı fazla? İlk günler yoğun sonra azalıyor mu? Sezeryan ve normal doğumdan değişiyor mu? Bu dependleri aldığımıza göre bayağı kanama oluyor o zaman.

Sezeryan ilk gunler yogun sonra ped yeterli oluyor cnm

Normal doğumda ilk günlerde Depend bi kaç gün sonra normal ped yeterli oluyor.

Kızlar kendiniz için nevresim takımı götürecek misiniz hastaneye ve battaniye.

Park beşik kesinlikle al çok kullanışlı bir yere giderken bile goturuyosun

Ben götürmeyi planlıyorum arkadaşım doğum yaptı doğumdan sonra uyuz hastalığına yakalandı eşi yeni doğan bebeği ve kendisi doğumdan beri onunla uğraştı ilk tavsiyeside nevresim götür oldu Emin değil tabi hastaneden kaptığına ama riske atmamı istemedi o nedenle götüreceğim sanırım

normal doğum yaptım, ilk 2 gün yoğun ilk gün zaten hastanede olduğum için hastanede hasta bezi takılmıştı 3 gün de o kadar yoğun gelmiyor.
hayır ilkinde götürmedim, bundada götürmem.

Ya bu bana çok indirim gibi gelmiyor kızlar 2 paket bez 200 tl ye geliyor evet ama trendyolda da 2 paket bez 220-230 tl gibi bir fiyata geliyor ve paket içeriği daha fazla gibi aslında pekte indirim değil bence hepsiburadanın yaptığı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…