Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Tesettürlü olan anneler hastane pijama üstüne şal mı tülbent mi ayarlıyorsunuz?
Bn düz renk düşünüyorum eşarp tülbent karışımı olan kenarları kendinden az saçaklı gibi inşallah tarifimden anladınız 🤣 siyah pijamam üstüne toz pembe 🤪

Bn düz renk düşünüyorum eşarp tülbent karışımı olan kenarları kendinden az saçaklı gibi inşallah tarifimden anladınız 🤣 siyah pijamam üstüne toz pembe 🤪
Bi tane tülbent ayarlarım hepsiyle uyacak gibi koridora çıkarken belki takarım kalabalık oluyorsa koridor. 🤪 Zaten hastaneye gelen giden olmaz bizde.

Şunlardan alıcam ben düz renk

Eklentiler

• Screenshot_20210927-215151_Instagram.jpg
    Screenshot_20210927-215151_Instagram.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 56

ilk doğumumda niyetim düz renk mavi takmaktı ama unutmuşum , annem mor kenarı oyalı desenli bi tülbent takmıştı, hoş o gün göözüm bir şey görmedi ne takarsa taksın :işsiz:

ilk doğumumda niyetim düz renk mavi takmaktı ama unutmuşum , annem mor kenarı oyalı desenli bi tülbent takmıştı, hoş o gün göözüm bir şey görmedi ne takarsa taksın :işsiz:
Olsun nasipte mor varmış bn de unutmim diye şimdiden aklımda 🤪

babynest almak istemiyorum ama baktığım bazı setler , onsuz satış yapmıyo
emzirme önlüğü - emzirme yastığı puset örtüsü gibi setler

Bi de bunun bi üst modeli var o da güzel 👍🏼 bunlar hareket sensörlüymüş
USB ile kayıt alabiliyoruz da 😍
Bir ust modelinde lens kapama ozelligi varmis o cok hosuma gitti. Ama bir alt modelin goruntu kalitesi daha iyi diye okudum. Nedendir bilmiyorum 🤷‍♀️Hafiza kartina kayit ediyormus sanirim. Guzel bir ozellik. 😁
Bence de fazla fazla olmuş, sağlıklı günlerde kullansın bebiş. ben de bu sayılara göre tamamlıyım bari🙆🏼‍♀️
Valla ilk bebek tecrubesizim aldikca aldim :KK53: Yine de sen cevrende bilen baska birileri varsa onlara da sor, israfa yonlendirmek istemem 🤭
Ben de nuna’yı yurtdışındayken takip ediyordum, kullanan anneler her ürününden çok memnun, ben de çocuğum olursa alıcam diye hep takip ettim bu markayı :) bebek arabamız (travel syatem), isofixli puset araba koltuğumuz, kangurumuz hep nuna :)

Leaf’in salınımı kısa sürüyor, aparat almazsan. Ama bana o da yeterli, fazlasını aramıyorum.
Benim de travel sistem.Modeli mixx next. Bebek arabasini, isofixi ve araba koltugunu aldik. Ama yatak gibi olan bir parca var ya port bebe onu almadim. Gereksiz gibi geldi emin olamadim. Kullanmak icin sabırsızlanıyorum 🤭
Kangurusuna da esimin cok hevesi var 🤣 Ama onu alirsak yaza dogru aliriz diye dusunuyorum cunku burasi kisin cok soguk oluyor. Ilk aylarda kanguruyla cikartamayiz.
Nuna leafi kullandiktan sonra yorumlarinizi paylasirsaniz cok sevinirim merak ediyorum. Goruntusu cok guzel ve cidden kaliteli duruyor.😍

Bunu kullananlar cok memnun. Ben de arkadaşıma hediye almıştım. Kendime de almayı düşünüyorum.
Eger ayarlarını tam yapabilirsen ozellikleri cok guzel gercekten 👍 Abim is yerinde guvenlik kamerasi olarak kullaniyor, sinek ucsa bildirim geliyor 🤣
Kamerada Motorola methediyorlar ama pahali buldum, bir de goruntuyu bir denemek lazim. doguma kadar belki yurtdisindan aldiririm birine oralarda daha ucuzsa. Sizinkini de not aldim
Ben acikcasi yorumlara baktim motorola pek icime sinmedi.. Yani 178 euroluk bir urun gece goruntu kalitesi bu sekilde. Amazondaki yorumlardan aldim bu fotografi.
Screenshot_20210927-202501_Amazon Shopping.jpg
Ben Izlemek icin Samsung a7lite tablet aldim 1100 TL arti xiaomi kamera alacagim 350-400 lira civari. Motoroladan daha uyguna geliyor ama goruntu kalitesi vs daha iyi.
Hatta evde eski telefon vs. Varsa ya da telefonumu cok aktif kullanmiyorum ondan da izlerim diyorsaniz sadece kamerayi alabilirsiniz.
Hepsiburada.com da fotografli yorumlar var oradan xiaomi kameranin gece goruntu kalitesine falan bakabilirsiniz.

X