Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bence de fazla fazla olmuş, sağlıklı günlerde kullansın bebiş. ben de bu sayılara göre tamamlıyım bari

Ben de nuna’yı yurtdışındayken takip ediyordum, kullanan anneler her ürününden çok memnun, ben de çocuğum olursa alıcam diye hep takip ettim bu markayı :) bebek arabamız (travel syatem), isofixli puset araba koltuğumuz, kangurumuz hep nuna :)

Leaf’in salınımı kısa sürüyor, aparat almazsan. Ama bana o da yeterli, fazlasını aramıyorum.

Bebek arabası markası olarak yoyko ve lorelli nasıl bilgisi olan var mıdır ki ? Çok bilindik markalar dışında sağlamlığına güvendiğiniz önerebileceğiniz ürünler var mı birde

Ben de Xiaomi almak istiyorum, kullanıcı yorumlarını okudum ama bebek kamerası olarak kullanışlı mı, onun yorumlarını duymaya ihtiyacım var
Ben de kullanmadığım ipad’e bağlayıp kullanırım diyorum.

Model numaranızı biliyor musunuz? Sese duyarlı bir model de vardı sanırım ama bulamadım

Buydu bn mağazadan görevli anlattı ordan baktım arada 200₺ gibi bişi vardı ama ikisin görüntü özellik aynı heralde bu 5k mı ne demişti bn diğerini alıcam ona karar verdim

Kesinlikle sana katılıyorum canım.Dunyanin en iyi,en pahalı kremini kullansan da catlicaksa cildin önüne gecemiosun.Herkes kullanio ben de bişi kullanım diye aldım ben biraz da aslında.

Xiaomi Mi 360° 1080P Dönebilen Gece Görüşlü Ip Kamera Yeni Versiyon
https://www.hepsiburada.com/xiaomi-...R?magaza=TEKCENTER&url_src=ios-product-detail

Ben de eğer alırsam bunu almayı düşünüyorum. Dolap üzerine ya da park yatak yanına duvara yapıştırıp kullanırım diyorum.

Biz motorola aldık hatta denedik bile canim. Cok beğendik sana resmini yolluyorum bı bak istersen

Eklentiler

• Screenshot_2021-09-27-12-28-43-830_trendyol.com.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 49

ben e-bebekten wewell almıştım, ilk zamanlar odam uzaktı en ufak tepkide sesi hemen verirdi
ama şimdi ki cocukta oda cok yakın ihityacım olmaz diye düşünyorum ama bakalım

Kızlar Park yatak için nevresim mi aldınız? Uyku seti mi? Ilk etap battaniye örteriz herhalde.
Battaniye, yorgan, yastık önerilmiyor ilk başta. uyku tulumu ya da kundak kullanmak lazım
Park yatak bende yok ama arkadaşım kullanıyor içine nevresim aldı, yavrucuk minnacık zaten yatağın içinde küçücük kalıyor diğer alternatifler bebek büyüdükçe kullanılır herhalde
Benim aldığım ahşap beşikle de uyku seti hediye geldi ama çok kullanmam sanki ilk başta kullanışlı gibi gelmedi yenidoğanken

Merhaba
32.haftada çalışabilir raporu verirse, kaçıncı haftaya kadar veriliyor ? Benim ilk gebelik pek bilmiyorum

Biz motorola aldık hatta denedik bile canim. Cok beğendik sana resmini yolluyorum bı bak istersen
Bunlarda şarj çabuk bitiyor deniyor. Kamerayı prize bağlı mı kullanıyorsunuz? Vox özelliği iyi çalışıyor mu; bebek ses çıkarsa ekran hemen aktif oluyor mu yoksa yüksek seste mi aktif oluyor?

Bunlarda şarj çabuk bitiyor deniyor. Kamerayı prize bağlı mı kullanıyorsunuz? Vox özelliği iyi çalışıyor mu; bebek ses çıkarsa ekran hemen aktif oluyor mu yoksa yüksek seste mi aktif oluyor?
Kamera prize takılı hubble yükleyip telefondan denedik biz bı sorun görmedik.Algisi gayet hassas görüntü ve ses de netti.

Kamerada Motorola methediyorlar ama pahali buldum, bir de goruntuyu bir denemek lazim. doguma kadar belki yurtdisindan aldiririm birine oralarda daha ucuzsa. Sizinkini de not aldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…