Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Teşekkür ederim😊
Sallanıyor, anne yanı oluyor, asansörlü, ayaklandığında yanı çıkıp o şekilde de kendi girip yatabilir. Çalışma masası oluyor 😂
Bn linki açamadım nasıl bişey merak ettim görsel Varmı

4BFBA58E-14D4-4078-A254-D071F6417113.png
00BC75D0-F629-4A29-8161-7934F37754CB.png
AE53EC73-4886-42A5-B654-E48541F1CDC6.png
Bn linki açamadım nasıl bişey merak ettim görsel Varmı

Mağazada fotoğrafını çekmedim ama internette resimleri var sadece mobilyasının.

Arkadaşlar böyle bir bebek arabası markası duydunuz mu? Puseti çıkıyor. Kullanışlı gibi geldi bana. 1.300 bin TL

bu tarz tak çıkar düşünoydum.
e bebeğe gitmiştim bu tak çıkarların çok sağlam olmadıklarını, belli bi süre sonra platiklerinin kırıldığını ve yedek parçaların pahalı olduğunu söylemişti,

bu tarz tak çıkar düşünoydum.
e bebeğe gitmiştim bu tak çıkarların çok sağlam olmadıklarını, belli bi süre sonra platiklerinin kırıldığını ve yedek parçaların pahalı olduğunu söylemişti,
Aynen bende pratik olacağını düşündüm. Internetteki yorumlara bakayım en iyisi ben biraz

Çanta almayan varsa okiedog sumolar çok güzel fiyata pttavmde.
Bende beji var çok çok kaliteli bi şey.
Bende de bunun gri-sarısı var, çok başarılı bir çanta. Satıcı güvenilirse fiyatı da aşırı uygun, daha önce hiç bu fiyata görmedim.

@Nihal Shibuya kuzum e bebekte Kanz d go travel system var fiyatı da uygun 1800 TL mutlaka gozat.Kullanici yorumları da çok başarılı.Biz onu almaya karar verdik😀 merve merve kuşum az önce aynada kendimi uzuuun uzun inceledim hiç catlamamisim wala bi sevindirik oldum :dondurma: senin linkini attığın bio oil sipariş verdim trendyoldan.Gelince başlayım kullanmaya nolur nolmaz.

@Nihal Shibuya kuzum e bebekte Kanz d go travel system var fiyatı da uygun 1800 TL mutlaka gozat.Kullanici yorumları da çok başarılı.Biz onu almaya karar verdik😀 merve merve kuşum az önce aynada kendimi uzuuun uzun inceledim hiç catlamamisim wala bi sevindirik oldum :dondurma: senin linkini attığın bio oil sipariş verdim trendyoldan.Gelince başlayım kullanmaya nolur nolmaz.
Ben ben anasayfada sordum dünku sorumu dediler son hafta bile çatlama olabilir. Sen devam et dikkat et dediler. Ben de bio oil alacam pişman olmaktansa.

Ben ben anasayfada sordum dünku sorumu dediler son hafta bile çatlama olabilir. Sen devam et dikkat et dediler. Ben de bio oil alacam pişman olmaktansa.
Ayyyy kız yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik.İnsallah catlamayiz.

Tamam therealsinner therealsinner tavsiyene uyup, bakacağım. Çok teşekkür ederim. 🌺 Bio oil bende var. Cildim için kullanıyordum, nemlendiriyor. Parlaklık veriyor merve merve çatlak için Masaj yap dediğinden beri yapıyorum.

Ben de bugun bunlari siparis verdim.
Kendime peluş terlik,:KK37: banyo yastigi, burun aspiratoru ve ates olcer.
Aslinda ates olcer konusunda cok kararsizdim gelsin eger ciddi oranda tutarsizlik varsa belki de iade ederim..
Baktim bilinmis, bilinmemis tum markalarda esit oranda olumsuz yorum var diye gozumu karartip braununkini aldim.
Bir de saglamasini yapmak icin kucuk termometre aldim. Gelince göreceğiz

Eklentiler

• Screenshot_20210926-235257_Amazon Shopping.jpg
    Screenshot_20210926-235257_Amazon Shopping.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 64
  • Screenshot_20210926-235218_Amazon Shopping.jpg
    Screenshot_20210926-235218_Amazon Shopping.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 63
  • Screenshot_20210926-235245_Amazon Shopping.jpg
    Screenshot_20210926-235245_Amazon Shopping.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 63
  • Screenshot_20210926-235159_Amazon Shopping.jpg
    Screenshot_20210926-235159_Amazon Shopping.jpg
    80,1 KB · Görüntüleme: 59
  • Screenshot_20210926-235609_Amazon Shopping.jpg
    Screenshot_20210926-235609_Amazon Shopping.jpg
    22,4 KB · Görüntüleme: 63
Ben de bugun bunlari siparis verdim.
Kendime peluş terlik,:KK37: banyo yastigi, burun aspiratoru ve ates olcer.
Aslinda ates olcer konusunda cok kararsizdim gelsin eger ciddi oranda tutarsizlik varsa belki de iade ederim..
Baktim bilinmis, bilinmemis tum markalarda esit oranda olumsuz yorum var diye gozumu karartip braununkini aldim.
Bir de saglamasini yapmak icin kucuk termometre aldim. Gelince göreceğiz
Güle güle kullan. Daha eksiğin kalmamış olmalı 🥲

X