Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Tamamdır aklımda bulunsun Yoykoyu da kapman iyi olmuş 300-400 lira indirime girmişti. Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın inşallah
Hangisi indirimdeyse onu kap, hepsi birbirinin laciverti eheheheh, hayirli olsun simdideeen

Aynen canım hepsi hemen hemen aynı zaten çok bir şey değişmiyor, umarım güzel indirime girer teşekkürler

Arkadaslar bu filelerden ici kopuklu olan mi iyi normal olanlar mi bilgisi olan var mi

Eklentiler

• Screenshot_20210921-134711_Chrome.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 73
  • Screenshot_20210921-134650_Trendyol.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 79
Arkadaslar bu filelerden ici kopuklu olan mi iyi normal olanlar mi bilgisi olan var mi
Bn eski üsül kıyafetlerini suya koyup yıkacam zaten biraz ele avuca gelince kımıl kımıllar nasıl durur o filede bilemiyorum
Oğlumda hiç sevmemiştim fileyi düşecek korkusuyla

Ben de leğende yıkayacam cocuumu filesiz.
Kız oturmaya başlayınca hele bn kovanın içine koyardım bıcır bıcır bn de sırılsıklam olurdum. Sağ Salim doğsunlar dün noldu hastayım diye eşim çiğköfte almış isim verdim ama herkes kolay bulur Allahtan acı çok severim normalde az yedim hemen hık hık hıçkırıyordu cimcimem oğlum karnımı seviyor abisinin prensesi kız tekme at

Yataş juno için kullanan tanıdıklarım çok küçük olduğunu en fazla üç ay kullanıldığını söylemişlerdi. Bir de bebekler bazen yüz üstü yatmayı seviyor ama junoda bu çok zor, çünkü avuç gibi bebeği içinde tutuyor

Ben de leğende yıkayacam cocuumu filesiz.
ya ben katlanır küvet aldım file alıp almamakta kararsızım bende file almayım küvetin içine kıyafetlerini koyup kolumda tutarak yıkarım diyorum ama bazıları al ilk bebeğin tek yıkarken zorlanırsın diyor alam mı almayam mı napam

merve kuzum sen beşikte içinde gelen yatağımı kullanıcaksın farklı bir yatakmı alıcan, içinde gelen yatağın kalitesi nasıl?

Ben filede yikayamam. Hem hemencik büyüyecek elde yıkamaya alışmak daha iyi kolay geliyo bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…