Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Selam kizlar, hamile donu aldim bugun. 🤭 Giyince şok oldum, resmen biraz daha ceksem sutyen yerine de kullanabilirim o derece 🤣🤣🤣
Goguslerimin altina kadar geliyor. Oburix gibi oldum 😄
Normalde de boyle mi oluyor hamile ic camasiri? 😅

Ben temsili asterix---heimog---paper-mate---pvc-figure---obelix-on-base-pencil-holder-p-image-402410-grande.jpg

Selam kizlar, hamile donu aldim bugun. 🤭 Giyince şok oldum, resmen biraz daha ceksem sutyen yerine de kullanabilirim o derece 🤣🤣🤣

Ben temsiliEki Görüntüle 2918616
Ben ne zmndir kullaniyorum, ve evet oyle, sümsük gibi hissediyo insan kendini🤣🤣

Ben ne zmndir kullaniyorum, ve evet oyle, sümsük gibi hissediyo insan kendini🤣🤣
Hastane çantasına neler koydunuz ben şmdi 3 tane pijama aldım hepsini yanıma alsam mı almasam mı bilemdm ,daha başlamadım hazırlamaya ama 🙈

Hastane çantasına neler koydunuz ben şmdi 3 tane pijama aldım hepsini yanıma alsam mı almasam mı bilemdm ,daha başlamadım hazırlamaya ama 🙈

Ya fazla dicem ama İnanın ben de ne kadar varsa koyarım sanırım. Tatilden dönerken de kıyafetlerin yarısı giyilmemiş oluyor. Ayarlayamıyorum ben o işi.🙈

Evet ve evden bibloları filan toplayıp koymadıkları kalıyo.
Ahhshshs çünkü ne olur ne olmaz acil ihtiyaç olabilir, bi de normalde diyelim 2 biblo lazim olur ama ne olur ne olmaz 12 tane koyalimahdhshdhsh
Suan sadece bez, gogus pedi, depend, terlik, islak mendil, peçete vs koydum, yıkanacaklara deterjan gelince başlayacağım ama yazacagim burdan da koyduklarımi, cok yeni başladım daha 850video izledikten sonra 🤭
Aynen ajdjsjdjsjdj

Ya fazla dicem ama İnanın ben de ne kadar varsa koyarım sanırım. Tatilden dönerken de kıyafetlerin yarısı giyilmemiş oluyor. Ayarlayamıyorum ben o işi.🙈
Bende ayarlayamam hiç ama kanama vs olursa dedler korktm da o yüzden 3 tane aldım bide normalde m giyen bir insanım hepsini xl aldım 🤣 bi miktar üzgünüm bu konu da

Ahhshshs çünkü ne olur ne olmaz acil ihtiyaç olabilir, bi de normalde diyelim 2 biblo lazim olur ama ne olur ne olmaz 12 tane koyalimahdhshdhsh

Suan sadece bez, gogus pedi, depend, terlik, islak mendil, peçete vs koydum, yıkanacaklara deterjan gelince başlayacağım ama yazacagim burdan da koyduklarımi, cok yeni başladım daha 850video izledikten sonra 🤭

Aynen ajdjsjdjsjdj
O zman bizi de bilgilendirmeyi unutmayın lütfen 😇🤩

Ben temsiliEki Görüntüle 2918616
Ayyy ya sen varya gece gece koptum valla 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Bn almadım bilmiyorum o donlar nasıl

Aynen ajdjsjdjsjdj
Biblo önemli muhakkak koymalısın 🤣🤣🤣
Aman ya lazım olursa kocaları yollarız bişi olmaz 🙅‍♀️

X