Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bende öyle yapim bari sanki damaklida daha iyi gibi bebeklerin uyumu ama oda dişe filan zarar veriyosa . Yeni anne olduğumuz ne belli hicbisey bilmiyoruz 🥲
Ben damaklı damaksız bakmdım avetin 0-6 ay olanını aldım acaba damaksız mı 🙈😄

Bende öyle yapim bari sanki damaklida daha iyi gibi bebeklerin uyumu ama oda dişe filan zarar veriyosa . Yeni anne olduğumuz ne belli hicbisey bilmiyoruz 🥲
Bu dişin yamulacağı varsa yamuluyo bence benim kocamla ablasınin dişler inci gibi. Kücük görümce hiç emzik emmemiş 3 yıl telli gezdi 🤣

Bu dişin yamulacağı varsa yamuluyo bence benim kocamla ablasınin dişler inci gibi. Kücük görümce hiç emzik emmemiş 3 yıl telli gezdi 🤣
O zaman biz yandık desene 😂 kocamın ki full yapılı benimki de küçükken trafik kazası geçirdim çenem filan kırılmıştı ondan sonra problemli oldu çürük çerik zirkon ne varsan var öncesini hatirlamiyom çok küçüktüm. İns bize çekmez 😂😂

M Mevsim hep bahar Canım benim arkadaşım bunu yolladı. Bebeğin burnuna Buhar püskurtmek için aparat oluyor. Normal oda Buhar makinalarında böyle bir şey var mı ekleniyor mu bilmiyorum.
Ama bunu genelde tıkanan bebelere öneriyor doktorlar ilaç filan konuluyor
Ya bnce hiç bunları düşünmeyin bazı bebek var hiç gerek kalmıyor alerjik olan zor oluyor

Aynı ben 😂 damaklı damaksız gözümde canlandıramadım bile😀
Ha dedim 0 6 ay uygundur 🤣 yorumlarına baktım çevremde de öneren olunca aldım geçtm ama damaklı damaksız 🤷‍♀️🤷‍♀️
Ya bazı bebekler en iyisi de olsa tutmuyomus marketten 10 tlye alınan yol arkadaşı oluyomus 😂 bende diyorum ucuzdan baslayalim sonra philips aventte alırım
Ben aventi amazon dan 59 liraya aldım 2lisini diğer yerlerde çok pahalı

Ben direkt avent alıp vercem galiba. Bunu sevmezse gitsin wee emsin cadoloz 🤪

Emmezse alma yenisini cezalandır, ya bu emilecek ya da yok başka 😀
Ben emzik verme taraftarı değilim bırakması zor oluyormuş. ama yeni doğduğunda da emme refleksini geliştirdiğini söylüyorlar diye aldım bi tane bulunsun.

Arkadaşlar depend hepiniz aldınız mı alcakmısınız ? Bana hastaneden veriliyor gerek yok bi kaç ped al dedler Ama bilemdm siz ne düşünüyorsunuz

Arkadaşlar depend hepiniz aldınız mı alcakmısınız ? Bana hastaneden veriliyor gerek yok bi kaç ped al dedler Ama bilemdm siz ne düşünüyorsunuz
Alcam bi paket. Ya sezaryen olursa da zırt pırt ped değistirmeye gitmekle uğrasmaz yatabildiğim kadar yatarım belki. Yatarken daha güvenli.

Alcam bi paket. Ya sezaryen olursa da zırt pırt ped değistirmeye gitmekle uğrasmaz yatabildiğim kadar yatarım belki. Yatarken daha güvenli.
Öyle mi diyorsun , olmadı alym bende bişey kaybetmem herlde 🙈 hııı birde oda yapmışmıydın merve halı aldın mı yaptıysan

Öyle mi diyorsun , olmadı alym bende bişey kaybetmem herlde 🙈 hııı birde oda yapmışmıydın merve halı aldın mı yaptıysan
Halı almadım bu kışı odasında geçirmeyecek diye önümüzdeki kışa da hala bu evde mi oluruz bilmiyorum. Tayin çıkar belki. Yaza doğru tekrar düşünürüm odasına postalayınca dedim.

X