Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Doğurunca alır kızinı da gidersin 🤪
Yaw varya sanki kıçım adet dönemlerimde ağrıyor takip etcem dr a yazdım karında sertleşme kasık ağrısı varsa gel dedi yoksa magnezyum kalsiyum aksatma demiş

Yaw varya sanki kıçım adet dönemlerimde ağrıyor takip etcem dr a yazdım karında sertleşme kasık ağrısı varsa gel dedi yoksa magnezyum kalsiyum aksatma demiş
Annem dedi biliyor musun adet tarihlerinde karnın da belinde çok ağrır diye diye ağrı vakştlerinde hakikaten adet tarihlerin de oluyor.

Annem dedi biliyor musun adet tarihlerinde karnın da belinde çok ağrır diye diye ağrı vakştlerinde hakikaten adet tarihlerin de oluyor.
Demi bugün aklıma geldi geçen aylarda da olmuştu birden geçti olmadan 2 gün önce başlıyor

Kızlar emzikte damaklı mı aldınız damaksız mi ,birde kaucuk mu :oops: yukarıda çok geride kaldı o konular sanırım bulamıyorum lütfen yazın kızmayın
Yenidoğan döneminde damaksız, sonra damaklı deseler de ben tam tersini yaptım.
Damarsızları bebekler tutmuyor pek.
İlk etap damaklı, 4 aydan sonra damaksızlara geçiş yapabilirsiniz.

Kızlar emzikte damaklı mı aldınız damaksız mi ,birde kaucuk mu :oops: yukarıda çok geride kaldı o konular sanırım bulamıyorum lütfen yazın kızmayın
Kızıyorummm 😝😝😝 bn emzik kullanmadım bnm oğlan masrafsızdı o konuda parmak emiyordu bn de bakarım 😝🤣🤣

Bilmiyorum valla yukarıda arkadaş yazmıştı @Nihal Shibuya canım siz daha iyi bilirsiniz arkadaşa cevap verebilir misiniz bende öğrenmiş olurum
M Mevsim hep bahar Canım benim arkadaşım bunu yolladı. Bebeğin burnuna Buhar püskurtmek için aparat oluyor. Normal oda Buhar makinalarında böyle bir şey var mı ekleniyor mu bilmiyorum.

Eklentiler

• Screenshot_20210918-172026_Chrome.jpg
    Screenshot_20210918-172026_Chrome.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 40
Benim arkadaşım serum ve damla yeter dedi. Buhar makinası da tutarsın dedi. O yarım dakikada acıyormuş. İnşAllah öyledir.

Amacım kimseyi korkutmak değil aman yanlış anlamayın ama benim yeğenim 5 yaşında hala burnu kanıyor. Annesi çok ketumdur. Burun aspiratörü yüzünden olduysa da bize söylemez. Ama ben işkillendim. Kardeşimi Sürekli çocukların burnunu aspiratörle temizlerken görüyordum. Belki sert çekti bilmiyorum. Doktora sorup öyle kullanırım.
Yok canm siz haklısın düşününce mantıklı geldi bana da o yüzden korktm iyiki söylednz temkinli davranırız. Teşekkürler 😇 ama bilgi alınca bize de paylaşırsanız çok mutlu olurum

Başlık çok yararlı. Ben ilk mesajımda da söyledim. Detaylı ultrasondan çıktıktan sonra alışverişe başladık. Şansıma başlığı gördüm. Hafta sonu bütün eski sayfaları okudum. Bayağı fikir sahibi oldum. @kimbirleydi Excel tablosu da yapmış. Favorilerime kaydettim. Kendim araştırsam 6 ayda toplayamayacağım bilgileri buldum. Yazan herkesin emeğine sağlık ❤
Göğüs kalkanı aventin birebir muadili mycey diye bi kalkan. Kullananlar çok memnun fiyat olarak da uygun . Düşünürseniz eğer 😇

Çocuk doktorları dişler çıkana kadar damaksız emzik öneriyor, dişler çıkınca damaklı ya da damaksız olabilirmiş.Silikon emzik üç ayda bir, kauçuk emzik 4-6 haftada bir yenilenmeliymiş yoksa damağa dişlere zarar verirmiş.Emzik spot bilgiler 😂😂😂😂

X