Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Herkes birşey söylüyor çünkü herkes aldıklarını ve alacaklarını paylaşıyor resimli (illa resim atılacak diye bi kural da yok ayrıca)veya link olarak size karışık gelmiş olabilir (iyi baksaydınız net görürdünüz) ama bizler için normal yani paylaşımlar
Amaç burda birbirimizi memnun Etmek değil bebeğimize neler aldığımızı paylaşmak isteyen beğenir isteyen beğenmez
Ben beğenmedim demedim ki insan gibi karışık dedim herkes bi rahatsız olmuş anlamadım . Sizde daha ılımlı yaklaşabilirdiniz nedir bu tepki anlamadım . Herkes fikrini söylemekte özgür ihtiyaç durumu ise herkes yazıyor ise rahatsız olmanız tuhaf geldi çunku benm yazım tepkili yada rahatsız şekilde değil fikrimi yazdım neyse haklısınız...

Demek ki etkiniz bu yönde olmuş. Tepkim böyle gelişmiş.
Herkes zaten foroğraf paylasıyor 🤦🏻‍♀ Konuyu beğendiğiniz kadar takip edebilirsiniz. Sürekli bi talepde bulunmayarak.
Bana özelden de soran oluyor yanıtlıyorum. Kendim bilgi sahibi değilsem bilgisi olan arkadaşıma yönlendiriyorum. Herkes zaten birbirine yardımcı olma çabasında. 2 gündür size krem şampuan cart curt yazıyo herkes. Ee daha ne yapsınlar? Adresinizi alıp evinize mi yollasınlar?
Anlaşılmadım yada anlatamadım neyse haklısınız Merve hnm ...

Ben beğenmedim demedim ki insan gibi karışık dedim herkes bi rahatsız olmuş anlamadım . Sizde daha ılımlı yaklaşabilirdiniz nedir bu tepki anlamadım . Herkes fikrini söylemekte özgür ihtiyaç durumu ise herkes yazıyor ise rahatsız olmanız tuhaf geldi çunku benm yazım tepkili yada rahatsız şekilde değil fikrimi yazdım neyse haklısınız...
Aslında hiç karışık değil. Sürekli takip eden biri olsanız karışık gelmezdi. Herkes güle oynaya aldıklarını atıyor , birbirine fikir danışıyor. Tecrübeli olan anneler öneride bulunuyor. Şu gereksiz veya bu mutlaka olmalı gibi. Siz neyini karışık buldunuz onu anlamadım.

Karışık geliyorsa siz düzenleyin de bi liste atın bizde görelim ne dersin Bu kadar insan fikir beyan ediyor siz bi de üste çıkmayıp ılımlı yaklaşsaydınız ya
Hayır beklentiniz ne 🤷🏼‍♀️Biz böyle anlaşıyoruz işinize gelirse

Evet aspiratörün öyle zararları olabiliyor zorda kalmadıkça önerilmiyor, o yüzden evde bulunduracağım ama ben serumlarla burun temizliği yapacağım☺️
Benim arkadaşım serum ve damla yeter dedi. Buhar makinası da tutarsın dedi. O yarım dakikada acıyormuş. İnşAllah öyledir.
Çevremdekiler pompayı iyi olmuyo asptr daha iyi dedler abimler fln kullandı,internette de bakındım zararı olmaz yazyor ama korktm yazılanlardan 😔
Amacım kimseyi korkutmak değil aman yanlış anlamayın ama benim yeğenim 5 yaşında hala burnu kanıyor. Annesi çok ketumdur. Burun aspiratörü yüzünden olduysa da bize söylemez. Ama ben işkillendim. Kardeşimi Sürekli çocukların burnunu aspiratörle temizlerken görüyordum. Belki sert çekti bilmiyorum. Doktora sorup öyle kullanırım.

X