Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben de 2 tane alırım normal düğmeli takım sosyete pazarından yeter 🤣
Kiz alt ust al nolacak sanki adi ustu dogum yapiyon orandan burandan kan gelme ihtimali var lekenin cikmama ihtimali var
Gecen gun aldigim o lohusa pijamasina bi sinir oldum bi gicik oldum ahanda yerleri sildim attim valla

Kiz alt ust al nolacak sanki adi ustu dogum yapiyon orandan burandan kan gelme ihtimali var lekenin cikmama ihtimali var
Gecen gun aldigim o lohusa pijamasina bi sinir oldum bi gicik oldum ahanda yerleri sildim attim valla
Ya normal takım alcam ya ucuzundan yanii 🤣🤣 lohusa şeyleri güpür zehirlenmesi zaten ay hiç tarzım değil 🤣🤣

Sadece bı body ve bone aldım kızıma😍😍😍😍daha 18 haftaligiz.Konuyu takipteyim notlarımı aliorum😍😍

Sanırım biraz abarttım ve bir sürü giysi aldım :) Ufaktan da bakım ürünlerini indirime girdikçe alıyorum.Ama artık kendime de pijama ya da gecelik almak istiyorum. Sezeryan olmak istiyorum. Sizce hangisi daha kullanışlı olur gecelik mi pijama mı?
Bn sezeryan doğumyaptım pijama kullandım gayet de rahat dı Mart ayıydı 🤗

Bebek arabası ile beşik olayı var, sırf ona özel başlık var mı ya sadece bu ikisine yorum ve öneri olan😂😂
Ben aklımdakilerin videosunı bırakayım.

1623783566893.jpeg

Ben anex alicaktim 10 bindi gözden çıkarmıştım.Suan daha bir ay geçmeden 14 bin oldu ya inanamiorum🥴dolap uygulamasından sıfırını 6 ya buldum istediğim renk değil hayatta da düşmez 14 bine çıkan😕

Ben anex alicaktim 10 bindi gözden çıkarmıştım.Suan daha bir ay geçmeden 14 bin oldu ya inanamiorum🥴dolap uygulamasından sıfırını 6 ya buldum istediğin renk değil hayatta da düşmez 14 bine çıkan😕
Yok yaa verilmez o para zenginsen de bebeğine başka türlü harcarsın.

Yengem de gümüş kapak verecek temizler kullanırsın yarayı engelliyor iyi oluyor dedi mesela o da cepte 🤪 yeğenimin kıyafetlerinden de ayırmış sağ olsun 🤩
Bende onu yazmaya gelmiştim gümüş kapak cok işime yaradı benim ☺️ İlk doğumun olmasına rağmen hiç göğüs ucu yaram olmadı . İlk zamanlar hafif acır gibi olmuştu o kadar ☺️ Alınmalı aldırılmalı 🍼☺️

Al dendi 🤣 Bana da o kadar önemli bir şey gibi geliyo ki muhtemelen alırım. 🤣
Demek ki kullanan var😅

bana işkence gibiydi🤣yastık ağır göbeğin üstüne oturtmaya çalışıyorsun bir dert üstüne çocuğu sığdırmaya ayrı dert 🤭evde bir de yer kaplıyor fuzuli 😅arkadaş doğurdu da kurtuldum 🤣vermeye çabaladı geri de uyanıklık edip almadım 😅

Demek ki kullanan var😅

bana işkence gibiydi🤣yastık ağır göbeğin üstüne oturtmaya çalışıyorsun bir dert üstüne çocuğu sığdırmaya ayrı dert 🤭evde bir de yer kaplıyor fuzuli 😅arkadaş doğurdu da kurtuldum 🤣vermeye çabaladı geri de uyanıklık edip almadım 😅
Sen yastığa düşman olmuşsun voov. 🤣

X