Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Yorumlar süper. Ben pierre cardini inceledim. Bana çok iyi geldi. Zaten bizim kış bebesi olacak puset kullanmayacaz bile. Kullanan da arabasında kullanır. Çok pratik güzel valla.
Anca dr giderken bide alışveriş belki

Yorumlar süper. Ben pierre cardini inceledim. Bana çok iyi geldi. Zaten bizim kış bebesi olacak puset kullanmayacaz bile. Kullanan da arabasında kullanır. Çok pratik güzel valla.
Bnm oğlandan kalma Kraft bebek arabası ( çok ağır bişiydi kullanmayı bile düşünmüyorum) maclaren baston var( yaza kullanırım inşallah o zamana da bastonlu olur ) puset kötüydü o zmn bilmiyordum bi alırsam hem arabada hem evde kullanırım diye bi puset alıcam yani öyle düşünüyorum 🤗

Tecrübeli annelerden, teyzelerden,halalardan kullandıkları ürünlerden işe yarayan ve yaramayanları öğrenmek istiyorum. Şunu kesin al ya da şunu kesin alma dediğiniz ne var?

Tabi hamile arkadaşlarımdan da yorumlar bekliyorum.
Canım süt sağma makinesi her durumda lazım olabilir. Alırsan Philips avent al 👍 kıyafetleri accik büyük al yenidoğan alma 0-3 arası al👍 sling al ilk aylar sana yakın olmak istiyor. Arada yine yazarım.

Önerdiğiniz marka var mı cok fark ediyor mu marka

Aynı şekilde size de sorayım önerdiğiniz var mı

Alt açma bezi listeye eklendi teşekkürler

Öneriler dikkate alınacak🤩

Köpük şampuan güzel fikirmiş teşekkürler

Park yataktan neden pişman oldunuz
Canım yazını tam etiket yapamadım ama burun aspiratörü bn bebedor kullanıyorum halada kullanırım arada. Memnunum:)

10 da çok değil mi motorsiklet alınır 🤣 ömrü ne kadar ki bazı çocuklar hiç arabaya binmiyor binmezse yazık 🙄
Kuzum wala çok heveslendim bebek arabasına hatta fena heveslendim 😁😁

Eklentiler

• images (52).jpeg
    images (52).jpeg
    11,4 KB · Görüntüleme: 84
Ben aklımdakilerin videosunı bırakayım.

Eki Görüntüle 2871149

Joie marka ana kucağı da yollayacak yengem o yüzden onla uyumlu olabilsin diye bebek arabasına ona yÖneldim gibi ben 🤔
Bende onu yazmaya gelmiştim gümüş kapak cok işime yaradı benim ☺️ İlk doğumun olmasına rağmen hiç göğüs ucu yaram olmadı . İlk zamanlar hafif acır gibi olmuştu o kadar ☺️ Alınmalı aldırılmalı 🍼☺️
Peki krem de kullandınız mı kapak harici 😊
Canım yazını tam etiket yapamadım ama burun aspiratörü bn bebedor kullanıyorum halada kullanırım arada. Memnunum:)
Tamamdır teşekkür ediyorum 🤗🤗

Yazan olmustur kesin ama yazayim.
Alttan citcitli sifir kollu badiler cok is goruyor.
Atlet kulot kullanisli degil.
Bebek hareketli oluyor siyriliyor.
Ben zibinlardan da memnun kalmadim.
Onu aciliyor cocugun gogsu usuyor.
Alta citcitli sifir kol badi
Uste bildigimiz pijama takımı misler gibi..

Joie marka ana kucağı da yollayacak yengem o yüzden onla uyumlu olabilsin diye bebek arabasına ona yÖneldim gibi ben 🤔

Peki krem de kullandınız mı kapak harici 😊

Tamamdır teşekkür ediyorum 🤗🤗
Lansinoh almıştım ama ilk zamanlar bir kez sürdüm yapış yapış yıkasan çıkmıyor hiç hoşuma gitmedi kullanmadım bi daha 🤦🏻‍♀️

Gelip gelip salça oluyorum gibi oldu ama ben tesadüfen pierre cardin araba aldım ikinci el aldığım için tesadüf diyorum valla çok güzel ve pratik araba aynı model değildir ama yine de aynı marka güzel olur diye düşünüyorum

Gelip gelip salça oluyorum gibi oldu ama ben tesadüfen pierre cardin araba aldım ikinci el aldığım için tesadüf diyorum valla çok güzel ve pratik araba aynı model değildir ama yine de aynı marka güzel olur diye düşünüyorum
Ay aşkolsun canın sıkıldıkça yaz lütfen. 🤗

Ben de merak ediyorum 1 kişi yazdı.
Oğlum doğduğunda beşiğini bile küpemi bozdurup almıştık durumumuz çok sıkıntılıydı. Doktor reflü yatağında yatması gerek dedi, ben normal yatağının baş tarafına yatağın altına ince bir battaniye koyarak yatağı meyilli hale getirip el işi reflü yatağı yapmıştım. Bebeğim çok rahat etmişti. Aaah ah acı tatlı ne günler geçirdik. Şükür Rabbime evladım sağlıklı

Oğlum doğduğunda beşiğini bile küpemi bozdurup almıştık durumumuz çok sıkıntılıydı. Doktor reflü yatağında yatması gerek dedi, ben normal yatağının baş tarafına yatağın altına ince bir battaniye koyarak yatağı meyilli hale getirip el işi reflü yatağı yapmıştım. Bebeğim çok rahat etmişti. Aaah ah acı tatlı ne günler geçirdik. Şükür Rabbime evladım sağlıklı
Analık işte. 👏🏻👏🏻 Rabbim bir daha dar gün göstermesin. Hayırlı ömrü olsun inşallah.

X