Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Başlık çok yararlı. Ben ilk mesajımda da söyledim. Detaylı ultrasondan çıktıktan sonra alışverişe başladık. Şansıma başlığı gördüm. Hafta sonu bütün eski sayfaları okudum. Bayağı fikir sahibi oldum. K kimbirleydi Excel tablosu da yapmış. Favorilerime kaydettim. Kendim araştırsam 6 ayda toplayamayacağım bilgileri buldum. Yazan herkesin emeğine sağlık ❤

Çocuklarda oluyor genelde damarlarda incelikten kaynaklı kanama, büyüyünce düzeliyor tabi sık kullanmaktan da kaynaklanmış olabilir.

Tırnak makası ehehe valla benim cadı kız anamın gözünü oyuyordu. E haliyle eldivende şart sadece emzirmede çıkarıyorum.

Ben bu sayfayi surekli kaybedip tirim tirim arayip bulamiyordum artik merveye de sormaya utaniyordumbildirim gelmiyor her seferinde adini unutuyorum iyi oldu butun gun yatiyorum bastan okumaya baslayayim ben
Aşkolsun sen kaybolunca sor yine seni bulup getiririz.

Ay çok teşekkür ederim. Benim kendi nefes sorunum da var iş görürse bi deneyim

Alerjik bünyelere vicks gibi ürünler hiç iyi gelmiyor ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…