Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Güle güle kullan ayy ben bunla donarımm

Ya senin seksapaliteni yesinler be Ben sonrasında polar donlarımı vorabın içine sokar panduflarımı giyer öyle dolanırım evde. Siz çok yeni evli filan mısınız?

Güle güle kullan ayy ben bunla donarımm
Hastaneler asiri sicak, eve cikinca da bebege gore ev isisi olucagi icin ben kesin yanarimbide emzirirken ter icinde kalan kuzenlerimi gorunce efil efil dolanirim dedim
Ya senin seksapaliteni yesinler be Ben sonrasında polar donlarımı vorabın içine sokar panduflarımı giyer öyle dolanırım evde. Siz çok yeni evli filan mısınız?
3 seneyi bitirdik yahu ama insanin icinde olacak anacim seviyorum ben boyle napiyim fotilerde falan da guzel cikar ustune kimonoyla, ana olduk diye ölmedik ayol kadiniz

Ben artık bir süre daha hamile kalamasaydım acaba erkek miyim diyecektim o kadar kadın değilim.

Tam ev moduna geçerim diyosun
Bn normalde de yanan ateşli Huriye olaraktan yaz kış şort kapri kısa kol çocuk için bi müddet sırtıma hırka ayağıma çorap giyerim artıkın

Tam ev moduna geçerim diyosun
Bn normalde de yanan ateşli Huriye olaraktan yaz kış şort kapri kısa kol çocuk için bi müddet sırtıma hırka ayağıma çorap giyerim artıkın
Ben çorap giymeye başladım mesela artık arada çıkarıyorum tabi. Benim ayaklar bambaşka bi soğuk hiç de kansızlığım olmadı ama. T-shirtle de gezsem ayağıma pandufumu giyerim bebemle ben

Ben çorap giymeye başladım mesela artık arada çıkarıyorum tabi. Benim ayaklar bambaşka bi soğuk hiç de kansızlığım olmadı ama. T-shirtle de gezsem ayağıma pandufumu giyerim bebemle ben
Bnde kansızlık tavan ama bn daha çorap giymedim hala terlik giyiyorum dışarda bnm uzunlara geçmem için ️ yağması lazım bu arada doğum tarihim 27-30 kasım arası olacak bn kasım analarına geçem

Ya bu yil da herkes Alparslan koyuyor neden acaba
Biz de Alp Arslan koyacagiz Allah nasip ederse.
Kulak tikiyoruz begenmeyenlere. Ilk karar verince abimin esi Alp Leo diye dalga gecmisti

Kayinvalidem baya bi soylendi ama ne dedi bilmiyorum. Esim yabanci kendi aralarinda konustuklari dili anlamiyorum. Telafuz edemiyoruz demis sozde tabi hepsini cevirmedi anasinin dediklerini cevirir mi

Hic aklımızda yoktu bu isim.. Oylesine konusurken ben Alp nasil dedim, Esim Alp Arslan olsun dedi. Bir anda karar verdik ama icimize sindi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…