Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Konunun güzelliği peki 😏
Oncelikle bende burun aspiratoru övücülerdenim😄
1- ağız Mendili pamuklu bol bol
2- 0-3 ay zıbın kışın 3 uzun kollu 3 yarım kollu 3 sıfır kollu daha da alırsan sana kalmış ama lazım oluyor yani
3- takımdan ayriyeten patikli pantolon al 5 10 tane
4-emzirme pompası illaki lazım oluyor evde olsan bile sütun fazla gelir Sagar buzluga atarsin ileride kullanmak için veya acil durumlar için
5- inşallah kusmuklu bir Bebe olmaz ama benim ki gibi olursa bol cıtcıtli önlük al
6- takımdan ayrı tek önü cıtcıtli üst al Cano
7 - tulum hayat kurtarır bol bol 0-3 ay 0-6 ay özellikle 0-6 ay al çabuk buyuyorlar tulum aşktır kolayliktir
Aklima gelenler bunlar asko 😙
Okudukça hatırlıyorum burun aspiratörü tam hayat kurtarıcı ve tulum 😍 en sevdiğim bebişlerfe

Benim kullandığım bi yöntem var, şimdi bebeği yıkadın hoop çıkartıp havluya koyuyorsun ya onun yerine havlunun içine müslin bez koyuyorum daha doğrusu müslin panço aldım gayet basit bir şey. İlk suyunu o emiyor, onu alıp alttaki havluyla bebeği bir güzel kuruluyorum. Anlatabildim umarım

Di mi ya bi şeylere soksunlar çocuğu bi şeyler yapsınlar. Doğumdan sonra ben güpürlü gecelik hiyip de poz veremem. Ay hiç sevmem zaten ben.
Doğumdan sonra ağzım burnum kaymış olur benim büyük ihtimalle
Bence herkes o halimi unutmalı
Bi de belgeleyemem 😂😂😂

Bi kahve manyağı olarak bugüb bi tane gördüm
Bebeğin eline kahve bardağı vermişler oyuncak
Tam benlik 🤩

Doğumdan sonra ağzım burnum kaymış olur benim büyük ihtimalle
Bence herkes o halimi unutmalı
Bi de belgeleyemem 😂😂😂

Bi kahve manyağı olarak bugüb bi tane gördüm
Bebeğin eline kahve bardağı vermişler oyuncak
Tam benlik 🤩
Ben gergin olunca çok tipsiz oluyorum düz halimle bile doğurmuş halim nolur acaba. 🤣 Bebe memeyi tuttu tutmadı stresinde deliririm ay bi de gelcekler şöyle tutun başınızı az kaldırın filan ay deliririm.

Ben gergin olunca çok tipsiz oluyorum düz halimle bile doğurmuş halim nolur acaba. 🤣 Bebe memeyi tuttu tutmadı stresinde deliririm ay bi de gelcekler şöyle tutun başınızı az kaldırın filan ay deliririm.
Hiç benlik de değil
Direkt eledim ben o seçeneği
Çocuğa konseptli çekim yaptıracağım 😂

Çalışsanızda çalışmasanız da süt sağma aleti
Göğüs ucu kremi
Bebek uyku tulumu
Bebek burun aspiratörü
Pişik kremi

X