Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Gecelikle ben üşüyorum ya alıcam yine de 1 tane gecelik, illa bileklerim kapanacak pijamacıyım ben de
Yazın yanıyordum hep öyle olacak sandım ne güzel bebek doğana kadar doğalgaz ödemeyiz dedim yine üşümelerim başladı.
Hani hamilelikte sıcak basıyordu. Ben baya kış moduna geçtim.

Bn hamile olmadan öncede yanardım hala yanıyorum yaz kış kısakol şort evde gezerim utanmasam dışarı hırka terlik giyip çıkcam da halktan tırsıyom

Sırt çantası hangisinden aldınız? Ben minyon oldugum için ebebktekiler cok büyük geldi daha küçük boy alcam ama ne alsam bilmiyorum

Aynı ben kalın pijama arıyorum hastane için üstü tamamen düğmeli olanlardan ama henüz bulamadım inceleri var hep

Hastanede 2-3 emzirme sütyeni çok bn sezeryanlıydım hastanede hiç takamadım çıkarken taktım tripot niçin çerez senin için değilde baba için olur yiyemezsiz kuru kayısı daha iyi olur
Tripot biz kendi çekimlerimizi kendimiz yapıyoruz o yüzden
Sütyen gibi birkaç tane şeyi ben hastane sonrası için yazdım benim doğumum şehir dışında olacak, bi zaman orda annemde kalacağız o süreçte kullanırım diye. Size gerek yok bence de
Bizim doktor hastanede iki gece yatış veriyor, benim kociş herhün duş almazsa rahat edemiyor o yüzden ona da yazdık mecbur havlu vs zaten hstanemiz veriyormuş.
teko beremi yazmam mıııı çocuğumun kafası donmasın eve gidene kdar
Bizim doğum şehir dışında olacağı için çevreyi bilemez bulamaz diye çerezi bile yazdım
Göğüs aparatları ve fazla sayıda olan gecelik/pijamaları annemde kullanırım diye yazdım. Çünkü ilk bir hafta orda kalacağız bi daha yalovaya dönmekle uğraşmayalım eşya için

Sırt çantası hangisinden aldınız? Ben minyon oldugum için ebebktekiler cok büyük geldi daha küçük boy alcam ama ne alsam bilmiyorum
Bn almadım evde sırt çantası var oğlum için yedek kıyafet koyarım hep arabaya onu kullancam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…