Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Dişi çıkınca ısıracak sen nerenin polyannasısın anam?
Hiç o kısmı düşnmedm ay
Allah allah ilk defa hastanenin uyku Tulumu istediğini duydum ne yapacaklar acaba minicik bebek zaten battaniyeye sarsan yetiyor

Doğumdan sonra ebeler gösteriyor nasıl olması gerektiğini
Onlara güvenemedim de almym mi diyorsunuz şmdi

Kızlar birşey sorucamda hastaneler bildiğimiz bebek için normal tulum mu istiyolar ve niye istiyolar ki birde bebek puseti ? Yani illa niye ola ki ?

mağazadan görerek aldım normal desteksiz sütyen gibi penye değil çok hoşuma gitti renkleri de vardı

Eklentiler

• image.jpg
    97 KB · Görüntüleme: 66
Kızlar birşey sorucamda hastaneler bildiğimiz bebek için normal tulum mu istiyolar ve niye istiyolar ki birde bebek puseti ? Yani illa niye ola ki ?
Tulum mu onu hiç duymadım puseti de Happy Mom da okumuştum çıkışta mecburiymiş bnm gittiğim hastanede kucağında getiren de gördüm
Hastaneden hasteneye değişiyor sanırım şartlar

Benim mesajim aklinizi karistirdi sanirim. Hemen açıklayayım. Benden uyku tulumu istediler ama ben Turkiye'de yaşamıyorum. Muhtemelen sizden istemezler.

Ben de bı sorim hastaneme kızlar istedikleri özel bişey varmiymis.Walaa siz yazana kadar hiç düşünmemiştim bole bişi.

Hangi hastane ki acaba ilk defa duydum bu kuralı

Bende aynen hiç de duymamıştım sormak lazım sanrm
Pardon kizlar ben biraz ortaligi karistirdim galiba
Ben yurt disinda yasiyorum. Istedikleri tulum uyku tulumu
Turkiye'de muhtemelen istemezler.

Az önce denedim çok güzel bnce alınır normalde 90 takıyırym 90 aldım gözüme kalıp büyük geldi evet kalıbı büyük değişim de varmış merve bi bak sende emzirme şeysine bak pahalı almadım uygun gördünmü çoook ta şık

Ben de alacam canım artık bi kaç haftaya bunlari kesinlikle görerek almam lazım.

Hiç o kısmı düşnmedm ay

Onlara güvenemedim de almym mi diyorsunuz şmdi
Eğitim bedavaya veriliyorsa al ama hemşireler doğumdan sonra hemen geliyor gösteriyor nasıl olması gerektiğini
Anne de içgüdüsel olarak deneme yanılma yoluyla hallediyor aslında
Tulum mu onu hiç duymadım puseti de Happy Mom da okumuştum çıkışta mecburiymiş bnm gittiğim hastanede kucağında getiren de gördüm
Hastaneden hasteneye değişiyor sanırım şartlar
Nasıl mecburi yaa puset olmazsa bebeği rehin mi aliyorlarmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…