Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Eklentiler

• 0EE2E9AA-6F37-4DD1-9367-65E0223C05B7.jpeg
    105,1 KB · Görüntüleme: 91
Bayıldım bu siteye. Bende kendime pijama, terlik ve taç alayım burdan
Benim yeğenimin ahşap yatağı vardı. Biraz büyüyünce ilk iş onu kırdı.
Ayyy ne hale getirmiş ay görür görmez güldüm .
Al canım sende hem daha uygun hemde sürekli sonuçta giymiycez güle güle kullanmak nasip olsun bebislerimizle

Bnm oğlumda kırdı bu ön çıbıkları
Benim yeğenlerim ikiz. Sürekli kaçmaya çalışıyorlardı yataklarından. En sonunda Ece kırmış. Bir de parmağıyla gösteriyor
Ayyy ne hale getirmiş ay görür görmez güldüm .
Al canım sende hem daha uygun hemde sürekli sonuçta giymiycez güle güle kullanmak nasip olsun bebislerimizle
Sağol Baharcım Sağlıkla o günlere gelelim inşAllah

Bu konu ne guzel dusunulmus, sayfalari yavas yavas okuya okuya ilerliyorum

Fiyata Oto koltugu vs. Dahil degil. Su an en ucuzu da 9 bin civari. Arti oto koltugu, port bebe ve oto koltugunu arabaya monte etmek icin base almak gerekiyor.. Yani nerden baksan toplam en az bi 15 i bulur.
Ben Stokke Xplory X'e asik oldum. Kapanmasina vs bakmadan az daha aliyordum. Ilk bebegim oldugu icin tecrubesizim, hemen karar vermeyeyim bi arastirayim dedim, iyi ki demisim.

Arastirdikca eksi yonlerini gordum. tekerleklerinde suspansiyon yok, bu cok buyuk bir eksi. Koltugu uzerindeyken kapanmiyor, ayirarak kapatmak gerek. Cocuk yurumuyorsa hem cocugu tutup hem de arabayi kapatmak imkansiz. Kapaninca iki parca haline geliyor ve devasa oluyor. Arti kapaninca dik durmuyor.. Evde kotu bir goruntu olusturur bence.. Araba inanilmaz guzel ama eksileri çok.. Vazgecmem çok zor oldu ama basardim.

Aynısını eczaneden alınca da aynısı olacaktı. Bu avokadolu diye mi acaba. Görümcem kullanıyo çocukta hiç sorun yok erken de doğdu. Banyoyu da çok seviyo.

Bende 3 4 kez denedim hepsinde yaktı canım, güvenemedim ürüne vallahi iade edicem
Ben de simdi bu mesajlari okuyunca iki kere denedim ilkinde sadece tek gozumu saniyelik olarak yakar gibi oldu ama sabun yakmasi gibi degildi ve hemen gecti. 2. Sinde ozellikle gozlerime getirmeme ragmen hic yakmadi. Ben yurt disinda eczaneden aldim.. Bendeki urunn de avokadolu.

Ilk yikadigimda belki yuzde olan kalintilardan kaynakli da yakmis olabilir. Makyaj vs.

Eklentiler

• 20210912_150853.jpg
    215,9 KB · Görüntüleme: 90
Senin eksiğin kalmamıştır artık.

Emin misin. Ben 3 yıl kullandım. Kuzenim 2 çocuk büyüttü. Diğer kuzenim 2. Çocuğuna kullandı. O koca tekerlekler nasıl bozuluyor acaba
Niye kız kocaman olunca bozulmuyor mu? Bence önemli olan çalışması... Ebebekteki cocukm bile öyle söylemişti bana, sonra yapılıyormuş da

Senin eksiğin kalmamıştır artık.
Kalmaz olur mu al al bitmiyor mubarek.
+Emzirme sutyeni
+Meme ucu kremi
+Depend
+Gogus ucu icin pamuk
+Bebise bez
+Ates olcer
+Uyku tulumu ( Hastaneden istiyorlar )
+Burun aspiratoru ( bu aklimdan tamamen cikmis burada okudum arkadaslar sagolsun)
+ Otomatik salincak
+ Biberon
+ Emzik
+ Sut sagma makinasi ( gerek var mi bilmiyorum, hastanede kiraliyorlarmis ama kendime alsam mi almasam mi kararsizim)
*kuvet icin kopuklu yastik
*kamera

Su an aklima gelenler bunlar.

Benim sekerim var bu nedenle muhtemelen dogum 38. Haftada olacak. Bir an once tamamlamam lazim eksikleri.

Kiyafetleri coktan yikadim utuledim ama sonradan eklediklerim var. Onlar da yikanacak.0-6 aylik kiyafetlerimiz, arabamiz, araba koltugumuz, besigimiz, bakim urunlerimiz, kova kuvet vs tamam cok sukur.

Bez biberon emzik ben aldım hııaaa
Uyku tulumunqa şaşırdım.
Sağma makinası ben de duruma göre alacam. Belki her şey pürüzsüz olur.

Bez biberon emzik ben aldım hııaaa
Uyku tulumunqa şaşırdım.
Sağma makinası ben de duruma göre alacam. Belki her şey pürüzsüz olur.
Emzirme eğitimi almayı düşünüyomusun? Ben konuştum da kalkan krem emzik fln alma dedi eğitmen kararsız kaldım emzik aldım onu herhalukarda veririm diye ama bilemdm diğerlerini

Emzirme eğitimi almayı düşünüyomusun? Ben konuştum da kalkan krem emzik fln alma dedi eğitmen kararsız kaldım emzik aldım onu herhalukarda veririm diye ama bilemdm diğerlerini
Düşünmüyorum. Bu o kadar doğal bi şey ki bunun bari eğitimi olmamalı diye düşünüyorum. Sen alacak mısın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…