Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Benim de bir sorum var, özellikle bebeği bizimkinden büyük olan güzel annelere 💕 Hangi oyuncaklardan aldınız bebişlerinize ? Haftaya 5 aylık olucak miniğim. Şimdiden birçok oyuncağı var ama ilgisini çekebilecek başka neler alabilirim diye düşünüyorum , tavsiyelere açığım 💕
Hışırtılı kitap 4. Aydan beri favorisi, cıngıraklar, bu aralar şu yağmur damlası denen oyuncakla oyalanıyor ( yukardan top atıp done done giden oyuncak), yürüme arkadasinin önündeki oyuncaklar ilgisini çekiyor 2 3 gündür, kurmali oyuncakları var birde kurunca yürümeye başlayan onlarada baya heyecanlanıyor, aynali kitaplar var onlardan aldim bizimki aynada kendini gormeye bayılıyor onlarda ilgisini cekti, onun dışında tesbihler, boş su şişesi, taraklar, elektrik süpürgesi, kablolar, ıslak mendil kutusu, krem kutuları ve en favorisi bebek yağı şişesi 🤦‍♀️

1 aya yaklasti alali herhalde, henuz hic bir espirisini goremedim. Iki bebek de pek sevmiyor 5 dk durursa op basina koy!! Benimkiler kurtlu herhalde bilemiyorum, ben de bosladim tabi...
Dur bu ise iyi bir egileyim bu hafta, belki ben bosladim diyedir 😁
İki bebekten de onay almamıssa var bir sey demek ki 😂 o zaman sizden haber bekliyorum😁

Ayyyy hem nasıl.Daha pazar günü arabada su şişesiyle oyalandi eve kadar😂😂😂😂altı değişirken de en sevdiği şey Dalin ıslak mendil yemek😂😂😂başka ıslak mendil kullanırsak tadını hemen farkedio😂😂😂
Dünyanın parasını verirsin çeşit çeşit oyuncak alırsın onun gönlü pet şişededir işte 😅 ah bu bebeler 😅

Hışırtılı kitap 4. Aydan beri favorisi, cıngıraklar, bu aralar şu yağmur damlası denen oyuncakla oyalanıyor ( yukardan top atıp done done giden oyuncak), yürüme arkadasinin önündeki oyuncaklar ilgisini çekiyor 2 3 gündür, kurmali oyuncakları var birde kurunca yürümeye başlayan onlarada baya heyecanlanıyor, aynali kitaplar var onlardan aldim bizimki aynada kendini gormeye bayılıyor onlarda ilgisini cekti, onun dışında tesbihler, boş su şişesi, taraklar, elektrik süpürgesi, kablolar, ıslak mendil kutusu, krem kutuları ve en favorisi bebek yağı şişesi 🤦‍♀️
Yağmur damlası ben de aldım sadece renkli diye bakıyor su an olayın pek farkına varamadı 🤭 hışırtılı kitaba deli oluyo , çıngıraklar da ilgisini çekiyor . dansçı beatbo almıştım onu görünce direk gülmeye başlıyor tanıyor artık 😅 kurmalı oyuncak ben de alayım güzel fikir , ilgisini çekebilir 😍 aseton şişesini de cok seviyor içindeki sıvı renkli ya çalkalayınca dikkat kesiliyor 😅😅

Siz neden kullanmıyorsunuz? Bana da 4 aylıkken başlayacak dedi de doktor. Tahlil falan mı yapıldı da kullanmadınız?
Bizede 4
Yağmur damlası ben de aldım sadece renkli diye bakıyor su an olayın pek farkına varamadı 🤭 hışırtılı kitaba deli oluyo , çıngıraklar da ilgisini çekiyor . dansçı beatbo almıştım onu görünce direk gülmeye başlıyor tanıyor artık 😅 kurmalı oyuncak ben de alayım güzel fikir , ilgisini çekebilir 😍 aseton şişesini de cok seviyor içindeki sıvı renkli ya çalkalayınca dikkat kesiliyor 😅😅
Yağmur damlası ule bizimki son 10 gündür oynuyor canım daha önce ilgisini çekmedi ama şimdi önüne koyunca direk topu bulup koyuyor üzerine 😂 nerde işlerine yaramayan şey var onla oynamaya bayılıyorlar, ben bizimkini bugün tras kopuguyle oynattim biraz bayıldı 😊

Ben Trendyoldan Zeypba, Rose&Blanc,OhlalaKoala,Wheppo aldım canım.Muslin çok seviyorum ve çok kullanıyorum.Bu markalardan çok memnunum.Kaliteleri çok iyi.Dogumdan önce de ağız mendili almıştım yine muslin.Onun da markasi Juniperus.Hepsinden çok memnun kaldım.En son oto koltugumuza muslin kılıf aldım.Onu da Trendyol Nissehome dan aldım.Ondan da inanılmaz memnunum.Bunlarin yanı sıra e bebekten ben de aldım.E bebektekiler de çok kaliteliydi.Ben çift katlı muslin tercih ediyorum.Simdi saçları uzadı kurulayamiyorum ama daha kisayken bebegimin saçlarını muslinle kuruluodum🌸
Bnde wheppo lcw e bebekten a101 bim hepsinden çok memnunum 🤩

Kızlar bugün göz doktoruna gittik. Muayenesi yapıldı. Henüz görme yetisinin tam gelişmediğini kayma probleminin geçmediğini söyledi.
6. Ayda tekrar çağırdı aranızda böyle bir durumla karşılaşan var mı
(Bu arada erken doğmuştu 35. Hafta)

Kızlar bugün göz doktoruna gittik. Muayenesi yapıldı. Henüz görme yetisinin tam gelişmediğini kayma probleminin geçmediğini söyledi.
6. Ayda tekrar çağırdı aranızda böyle bir durumla karşılaşan var mı
(Bu arada erken doğmuştu 35. Hafta)
Geçmiş olsun canım düzelir merak etme ama başka bi doktora da götür istersen aynı şeyi söyleyecekmi bakalım

X