Bebeğimin uyku sorunu

Sağolun size de Allah kolaylık versin bu zor günlerde hem çalışıp hem çocukla ilgilenmek dinlenememek zor gerçekten insallah gecici bir sürectir değişir her şey iyi anlamda ben de dayanamayacak oluyorum bazen ciddi ciddi agliyorum. Kadın olmak zor her türlü.

Aaa sanki kenim yazdım bunları.
Şaka bir yana aynı dert bende de var 2 gün önce doktora götürdüm. Kansızlık ve vitamin eksikliği olabilir dedi ve tahlil yaptı. Çok aşırı derecede kansız ve vitaminsiz dedi. Bu huysuzluk huzursuzluk yapabilir muhtemelen de bundan dedi. Birsürü ilaç verdi 3 ay tedavi sonra yine görmek istiyorum dedi. Sizde bı doktora danışın isterseniz.

yaz bitiyor zaten suyu azaltın. ıslaklığa uyanıyor olabilir. sıcağa da uyanıyor olabilir. en fenası uyanmayı alışkanlık edinmiş olabilir. hepsini kırmanın yolunu bulmanız lazım. ekim gibi gecede 1 e düşürün suyunu. bir biberon içsin içeceği kadar yeter. uykuya geri döndürmeye çalışın.3-4 gün kalkıp oturabilir eziyet edebilir ama sonrasında alıştı mı mışıl mışıl uyur. yattığı yer rahat oda aşırı sıcak ve soğuk değilse beslenmeyi de kesmişsiniz zaten uyumaması için bir neden yok gibi.

not: ama anneciğimin bir lafı var çocuklar büyüdükçe uykuya düşer diye. benim bebekliğimde çok zorlanmış 2,5 yaşı civarı kendi kendime uzun uyumalara başlamışım. ben uykudan dert yandığımda hep öyle der. akıl başa geldikçe uykuya düşer diye. benimki 6 aylıkken ki uykusundan daha kötü uyku alıyor şuan ama ona rağmen bekliyorum. haklı olmasını umuyorum.

Ne güzel.yazmissiniz ya çok tşk ediyorum anneciğinizin elinden öperim inşallah öyle dediği gibi olur:)

Benim bebeğim bir buçuk yaşında, henüz iki yaşındayken Kim West'in İyi Uykular Tatlı Rüyalar El Kitabını alıp okudum uyguladım. Çok çok yardımı oldu tavsiye ederim. Klasik uyku eğitimi kitapları gibi asla değil, okuyunca çok iyi anlayacaksınız. Allah yardımcınız olsun.

İki aylıkken demeye çalıştım, yanlış yazmışım.

Benimde bebeğim 18 aylık şuan canım 14 aylıkken uyku eğitimi aldık öyle düseltebildim tavsiye ederim

Bende ayni durumdayim 5 bucuk aylik bebegim ve gece saat basi kalkiyor gündüz de dogru düzgün uyumuyo napacam bilmiyorum uykusuzluk yorgunluk birmis vaziyetteyiz bi yol bulabildiniz mi

Bw
Bende ayni durumdayim 5 bucuk aylik bebegim ve gece saat basi kalkiyor gündüz de dogru düzgün uyumuyo napacam bilmiyorum uykusuzluk yorgunluk birmis vaziyetteyiz bi yol bulabildiniz mi
Bes ay aslında uyku düzensizligi için normal. Ama bizimkisi bir yaş sonrasi olunca bu kdr uyanması anormal. Maalesef çok bir sonuca ulaşamadım. Ama akşam beslenmesini siz düzenleyin ben her uyandığında memeyi veriyordum. Alskanlik yaptı. Beni emzik olarak kullandı şimdide. Yine gece emmek için uyaniyr birde çocuktan çocuğa degisyor gündüz azda olsa uykuları uzadı en güzel tarafi bu bende. Gündüz onunla uyuyinca dinleniyorm

Aynen daha büyük bi bebekte daha zor dur haklisiniz. Yani bizimkinin gece uykusu guzeldi fena degildi sabahta 5 te kalkardi. Ama 4. Ay aşısı ndan sonra artik bu kız uyumamaya basladi gece saat başı kalkiyor ve bazen 3 te falan uyanip sabaha kadar uyumuyo sabah kalkmalarida yine 5 bu cok yoruyo. Gündüzde yarim saat zor uyuyo dinlenwmiyorum

Valla ben benim bebeğim uyku eğitimiyle duzeldiyse herkesin bebeği düzelir diyorum. O kadar zor ve çaresiz durumdaydım uyku eğitimi mucizesini d desteklemez ve çok inanmazdım ama ne zaman çaresiz kaldım uyguladım. Tracy hogg Bebek bakım sorunlarına mucize çözümler kitabını alıp okudum sizinki bir yaşında olduğu için çocuk bakımı kitabını almanız uygun olur. Bebeklere fısıldayan kadın olarak biliniyo dünyada ve eğer doğru uygularsanız duzelemeyecek çocuk yok diyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…