BEBEGİMİN PİPİSİNİN KENARİNDA BENEKLER VAR

Birinsann

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2021
1.473
774
Arkadaşlar bebeğimin PİPİSİNİN kenardina uzun süredir minik benekler ve çok kaşınıyor galiba sürekli elini atıyor açınca bezi kaç defa krem sürdüm yinede geçmiyor resim koydum bı bakabilirmsnz kenarını cektim

Oyy kuzum benim yaa pişik kremi de mi kar etmedi keşke doktora götürseniz çok pişmiş yaa o duramaz şimdi

Kızartma yağınız var mı kalmış onu bir deneyin benim oğlumuzda olmuştu hemşire bir tanıdık demişti bu şekilde pamukla sür diye birde doktorumuz kantaron yağı önermişti

birçokk sebepten olabilir sz yine de doktor tavsiyesi olmadan krem falan sürmeyn. Benim halamın kızının hrr yerinde çıkardı derma gibi, herkes derma dedi meğer çocuğun komple süt ürünlerine alerjisi varmış. Sizinkinde de öyle olacak değil tabi.ama bence yine de doktora götürün kafanıza göre bir şeyler sürmeyin

Sudocrem sürdüm baya süredir travozol sürdüm hiçbiri geçirmedi ama pişij mi acaba başka bişe mi bu benekler ya
İşte o yüzden bir doktora götürün isterseniz içiniz rahat etsin bebeğiniz küçük sanırım çok mu satıp sarmaladınız isiliğe benziyor

Yani ben ilk alerji mi diye dusundum ama sadece pipisinde var

Sıradan tüp de arko krem alın sürün benim bebeğim ufacık kizardigin da bir kere sürdüğüm de geçiyordu. Birde ıslak mendil kullanmayın mümkünse yıkayın . Pamuk ıslatıp pamukla silin .

Doktora götürmelisiniz. Zamanla yara olur bu sefer çok daha zor iyileşir yaralar

Travozol gibi mantar kremleri 1 haftadan fazla kullanılmamali, deriyi inceltir yan etki olarak. Doktora sormadan kafadan krem kullanmayın. Kantaron benim oğluma da gelmezdi, daha çok kizarirdi altı, alerji oluyordu muhtemelen. Ben aromaterapist bir eczacıya yağ karışımı hazırlatmıştım mantarlı pişik için. Jojoba, tamanu, niaouliden oluşuyor. Bu yağla en kötü pisigi bile iyileşti hep.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…