Bebeğimin duaniza ihtiyacı var:(

_Verda_ _Verda_ teşekkür ederim canım haber verdiğin için iyiliğim dokunduysa ne mutlu bana

Canım benim dualarla Rabbim'e sesleneceğiz..
O MİNİK BEDENLERE BİR ŞEY OLMASIN DİYE..
İyiliğin dokunmaz olur mu hiç.. Sende çok sağol..

allah şifa versin inşallah, sağol enyalios bilgilendirdiğin için
Sende sağol canım benim..
Dualara devam edelim, azerin'den ses yok..
İnşallah herşey yolundadır...
Aksini düşünmek bile istemiyorum...

Allah hepinizden teker teker razi olsun arkadaşlar
Dun tüm gece ağladım insanin elinden bi şey gelmemesi cok kötü biseymis onu anladim
Minicik canlarin hayata tutunmasindan baska caren yok,duadan baska elinden bir şey gelmiyo
Beyin kanamasi riskleri cok yüksekti sabaha kadar cok buyuk riskleri vardi şükür ki bebeklerim cok güçlü çıktı ama sabahi zor ettik tabi
Dualariniz sayesinde şimdilik durumlari stabil
ama 1i hala oksijen alıyo duzelmedi
Lütfen dualarinizi kesmeyin arkadaşlar

Dun tüm gece ağladım insanin elinden bi şey gelmemesi cok kötü biseymis onu anladim
Minicik canlarin hayata tutunmasindan baska caren yok,duadan baska elinden bir şey gelmiyo
Beyin kanamasi riskleri cok yüksekti sabaha kadar cok buyuk riskleri vardi şükür ki bebeklerim cok güçlü çıktı ama sabahi zor ettik tabi

Sabah okuduğumdan beri aklım çıktı canım ya...
Bi haber bekliyorduk senden...
Çok şükür..
İnşallah düzelecekler..
Onlar çok güçlü 3 kardeş canım...

Azem , canım benim .

Rabbim onlara güç versin , toparlanacaklar inşallah .

Okuyorum canım , hep okuyorum . Allahın izniyle sağlıklı bir şekilde evinize döneceksiniz kuzum .

4444 tefriciye baslanacaksa 40 kisi bulalim 111 er kere okursak yeterli geliyor ben 111 kere okurum.

Ben okurum. Ama kişi sayısına bölünmezse daha çabuk bitebilir diye düşünüyorum.
Rabbim arkadaşımızın 3 bebeğine de şifa versin, hayırlı sağlıklı uzun ömür versin. İnşallah anneleriyle birlikte sağ salim evlerine giderrler... Ben de ayetel kürsi okuyorum. Rabbim kabul etsin inşallah

X