Bebeğimin duaniza ihtiyacı var:(

allah şifa versin ayetel kursi okuyorum senin ve üçüzlerin için sen de kendine dikkat et anne olarak ayakta sağlıklı olmalısın onların sana ihtiyacı var BirTutamMutluluk20 BirTutamMutluluk20 , kızlar dua listesi olur ise bende elimden geldiğince yardımcı olurum allahım kimseyi evlatlarıyla sınamasın tüm annelere sabır versin sağlık versin amin.

Allah hepinizden teker teker razi olsun arkadaşlar
Dun tüm gece ağladım insanin elinden bi şey gelmemesi cok kötü biseymis onu anladim
Minicik canlarin hayata tutunmasindan baska caren yok,duadan baska elinden bir şey gelmiyo
Beyin kanamasi riskleri cok yüksekti sabaha kadar cok buyuk riskleri vardi şükür ki bebeklerim cok güçlü çıktı ama sabahi zor ettik tabi
Dualariniz sayesinde şimdilik durumlari stabil
ama 1i hala oksijen alıyo duzelmedi
Lütfen dualarinizi kesmeyin arkadaşlar
Onlar sandığından daha da güçlüler annesi... Umarım en kısa zamanda kollarına alırsın yavrularını. Sen moralli ol ki, bebişler hastaneden çıkana kadar bol bol sütün olabilsin...

Merhaba
Ben 4 subatta 32 haftalik ucuzlerimi dunyaya getirdim
erken doğum oldugu icin kuvozdeler hala
Her şey guzel ilerlerken dün bebeklerden birinin aniden kalbi durmus:KK43:kalp masaji yapmislar ve tekrar oksijene baglamislar.oysa ki oksijenden ayirmislardi hepsi kendileri nefes aliyodu:KK43:
Dünden beri aklim basimda degil sanki havadayim,lutfen bebegime dua edin
Allahim 3 yavrumu da bana sagsalim versin inşallah
Bize Ayetel-kursi okursaniz cok sevinirim
Allah herkesten razi olsun.
Rabbim seni yavrularından ayırmasın inşallah sağlıklarına kavuşurlar annelerini üzmezler inşallaaaaaaahhhhhhh

X