Bebeğimin duaniza ihtiyacı var:(

arkadaşım panikle okudum, tüm mesajlara bakma fırsatım olmadı.

kan ihtiyacı devam ediyorsa hangi hastaneye kim adına hangi kan grubundan kan lazım yazarsan yayalım her yere haberi hemen!!!

Allah büyüktür canım. Rabbim inşallah sabilerini sana bağışlasın. Dualarım seninle...Çok üzüldüm şuan ya.İnşallah Rabbim bir mucize yaratsın inşallah gülüm ♥

Allahımmm evlatlarının üçünü de hayirlisiyla sana bağışlasın hayırlı şifalar göndersin canımm son durum nedir iyi haberler getirir inşaAllah bize

Keske mazeretli olmasaydim, Yasin okurdum. Icimden ancak dua edebilirim. Cok uzuldum yavrulariniza, size. Caresiz hastane koselerinde beklemek nedir cok iyi bilirim. Bende yurtdisindayim ve benimde kardesim yogun bakimdayken ilaclarini kestiler tek tek. Allahı yok bunların. Aglattiniz beni aklima kardesim geldi. Yavrularinizi Allah size bagislasin cok kotu oldum...

Canım benim allah korktuğunu ugratmasin bebeklerine sağ salim kavuşturun ve rabbim ya safî isminin yüzü suyu hürmetine şifa versin

Uff BirTutamMutluluk20 canım yaa..
Çok büyük geçmiş olsun...
Ne kadar iyi güzel derken nazar mı oldu yavrular..
Allah esirgesin bol bol bol bol dua ediyorum..
Minicik yavrulara ne oldu da kan lazım...
İnşallah onlar melek Allah'ım onları saba bağışlayacak...

Rabbim şifa versin inşallah ve size bağışlasın yavrularınızı da tez zamanda. Dua edeceğim size. Rabbim hayırlı evlat eylesin inşallah hepsini

çok geçmiş olsun canım, Ayetel-kursi ve Yasin-i Şerif okuyacagım.... Allah sabir versin cnmm.... Rabbim şifasını verir inş ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…