Bebeğimin duaniza ihtiyacı var:(

Merhaba
Ben 4 subatta 32 haftalik ucuzlerimi dunyaya getirdim
erken doğum oldugu icin kuvozdeler hala
Her şey guzel ilerlerken dün bebeklerden birinin aniden kalbi durmus:KK43:kalp masaji yapmislar ve tekrar oksijene baglamislar.oysa ki oksijenden ayirmislardi hepsi kendileri nefes aliyodu:KK43:
Dünden beri aklim basimda degil sanki havadayim,lutfen bebegime dua edin
Allahim 3 yavrumu da bana sagsalim versin inşallah
Bize Ayetel-kursi okursaniz cok sevinirim
Allah herkesten razi olsun.
Okudum okumayada devam edecegim sag salim evine goturursun insallah bebeklerini. @Enyalios haber verdigin vesile oldugun icin saol cnm

Allah razi olsun arkadaşlar içimi ferahlatdiniz
Bi kere o soğuk topraga evlat gomdum ben bi daha Allah yasatmasin:KK43:
Dün aksam gördüm içim ciz etti daha minicik her tarafinda hortumlar :KK43:
Gecicek bu gunler.ilerde pasalarina ve kendine bakib ne kadar guclu oldugunuzu goruceksin . aminnnn

3 yavrum için elimizden gelen herseyi yaptik
ucuz olduklarini ogrendigimiz gün ulkenin en iyi yogun bakim unitesi olan özel bi hastaneye gitmeye başladım
Aylardir evimden uzaktayim sirf hastaneye yakin olmak için sehir disinda ev bulduk orda kaldim
sezeryandan odum koptugu halde bebeklerimin hayati için gözümü kirpmadan sezeryan oldum
Lohusaligimi bilmedim esimden,evimden ayri onume sicak bi corba koyanim olmadan her şey yavrularim için deyip dayandim
ozel hastane oldugu icin bi suru borc yaptik
Hepsi helali hoş olsun
Biz bir kulun elinden gelen herşeyi yaptik o yuzden içim rahat
Bundan sonra elimizden sadece dua etmek geliyo

haber verdiğin için Allah razı olsun deryali

BirTutamMutluluk20 BirTutamMutluluk20 inşallah bebeklerini Allah'ım sana eşine bağışlayacak,şu an müsait değilim temizlenince dualar okuyacağım şimdilik elimden esma çekmek geliyor, aklını kötü düşüncelerden uzak tut hep iyi düşün feraahı düşün evine bebeklerinle döneceğiniz günleri düşün ve en önemlisi öyle olacağına inan

X