Bebeğimin duaniza ihtiyacı var:(

BirTutamMutluluk20 BirTutamMutluluk20 canım benim Allah yar ve yardımcın olsun inşallah tabiki dua edecem bugünden itibaren. Rabbim yavrularını sana bağışlasın inş.Sağlılı,sıhhatli,hayırlısıyla evinize dönmeyi nasip etsin Rabbim acilen tez vakitte şifa versin yüzünüzü güldürsün inşallah.

BirTutamMutluluk20 BirTutamMutluluk20 canim doğum yaptığını bile bilmiyordum 32 hafta da gayet iyi durmuş yawruların rabbim sana bagislasin kiyamam tabi ki dua ederiz seni o kadar iyi anlıyorum ki gözlerim doldu kiyamam inşallah Yawrularina şafi ismiyle şifa versin rabbim aklıma geldikçe okuyacağım Ayetel Kürsi Âllah yardimciniz olsun

Allah hepinizden razi olsun arkadaşlar
Rabbim bebeklerine tez zamanda Efendimiz s.a.v hürmetine Ya Şafi ismi şerifiyle şifa versin (amin).
Rabbim o güzel melekleri sana bağışlasın (amin)
Onlar için ihlas, fatiha, ayetel kürsi okudum bunlar hürmetine, Efendimiz s.a.v hürmetine tez zamanda sağlığına kavuşmayı nasip etsin Rabbim bebeklerine (amin)

Merhaba
Ben 4 subatta 32 haftalik ucuzlerimi dunyaya getirdim
erken doğum oldugu icin kuvozdeler hala
Her şey guzel ilerlerken dün bebeklerden birinin aniden kalbi durmus:KK43:kalp masaji yapmislar ve tekrar oksijene baglamislar.oysa ki oksijenden ayirmislardi hepsi kendileri nefes aliyodu:KK43:
Dünden beri aklim basimda degil sanki havadayim,lutfen bebegime dua edin
Allahim 3 yavrumu da bana sagsalim versin inşallah
Bize Ayetel-kursi okursaniz cok sevinirim
Allah herkesten razi olsun.
Allah'ım inşaallah hayırlısıyla 3 evladınıda sana eşine ailene bağışlasın , Allah'ım Şafi ismiyle şifa nasip eylesin, sağlıklı sıhhatli ömürler nasip etsin, 10 ayetel Kürsi okudum

Canim MasAllah bebeklerin 3 uz ama 32 haftaya kadar dayanmislar. Benim kizim tek ama 36 haftada dogdu. Inaniyorum ki bebeklerini sag salim evine götürüp büyüteceksin. Rabbim üzerinize sifa yagdirsin

X